Kup Samsung Galaxy S10 lub S10+ i zyskaj 1000 zł.

W tym roku mija 10 lat od rynkowego debiutu serii Galaxy. Z tej okazji Samsung przygotował wyjątkową promocję dla wszystkich, którzy planują w najbliższym czasie zakup smartfonu. Już od 14 października, decydując się na zakup jednego z dwóch tegorocznych flagowców Samsung Galaxy S10 lub S10+ u partnerów handlowych Samsung, po odsprzedaniu starego smartfonu można zyskać dodatkowe 1000zł.

Kup Samsung Galaxy S10
  1. Promocja trwa od 14 października do 3 listopada 2019 roku lub do wyczerpania puli voucherów.
  2. W ramach promocji Kup Samsung Galaxy S10 lub S10+ . Następnie po odsprzedaniu starego smartfonu 1000 zł zostanie dodane do jego wyceny.
  3. Galaxy S10 i S10+ to flagowe smartfony Samsung wyposażone w doskonałe ekrany Dynamic AMOLED. Do tego zaawansowany aparat z ultraszerokokątnym obiektywem. A także stabilizacją wideo Super Steady.

Jak skorzystać z promocji kup Samsung Galaxy S10 ?

Aby skorzystać z promocji należy zakupić smartfon Samsung Galaxy S10 lub S10+ u jednego z partnerów handlowych Samsung[1]. Następnie aktywować[2] urządzenie i zalogować się do aplikacji Samsung Members oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy do promocji w ciągu 7 dni od momentu aktywowania urządzenia.

Po upływie 14 dni od rejestracji formularza, w aplikacji Samsung Members wyświetlony zostanie baner umożliwiający pobranie vouchera. Voucher podniesie cenę starego smartfonu o 1000 zł przy jego odsprzedaży przez stronę wycena.samsung.com. Voucher należy zrealizować w ciągu 7 dni od jego otrzymania w ramach sprzedaży dotychczas posiadanego smartfonu. Na zasadach określonych na stronie wycena.samsung.pl.

Galaxy S10+ i S10 – dwa oblicza flagowca

Samsung Galaxy S10 i S10+ to smartfony z flagowej linii Galaxy S, która w tym roku obchodzi swój dziesiąty jubileusz obecności na rynku. Wyposażono je w niemal bezramkowe ekrany Dynamic AMOLED o przekątnych 6,1 (Galaxy S10) i 6,4 cala (Galaxy S10+). Do tego zaawansowany aparat z ultraszerokokątnym obiektywem i doskonałą stabilizacją wideo Super Steady. A także funkcję bezprzewodowego ładowania zwrotnego PowerShare urządzeń z technologią Qi oraz kompatybilnych urządzeń ubieralnych. Za najwyższą jakość dźwięku odpowiadają głośniki stereo z technologią Dolby Atmos dostrojone przez inżynierów AKG.  Najnowsze Galaxy S dostępne są w wersjach z pamięciami od 128 GB do niespotykanej dotychczas w świecie smartfonów pojemności 1 TB.

Szczegółowy regulamin promocji, lista autoryzowanych partnerów oraz dodatkowe informacje znaleźć można na stronie: odkups10.samsung.pl.

[1] Lista partnerów handlowych Samsung dostępna jest w regulaminie promocji.

[2] Przez aktywację należy rozumieć uruchomienie urządzenia na czas co najmniej 5 minut i zaakceptowanie postanowień umowy licencyjnej użytkownika końcowego (EULA). Do aktywacji niezbędna jest aktywna karta SIM polskiego operatora oraz dostęp do sieci. 

źródło: samsung

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *