GSMSmartwatche, Tablety, Urządzenia i Akcesoria GSM

Kup najnowszy Galaxy Watch5 Pro i odbierz aż 600 PLN zwrotu na konto

Samsung przygotował specjalną promocję cashback. Tylko teraz – kupując wielokrotnie nagradzany, inteligentny zegarek Galaxy Watch5 Pro do 11 grudnia 2022 roku otrzymasz gwarantowany zwrot na konto w wysokości 600 PLN

Jak wziąć udział w promocji?

  1. Kup Galaxy Watch5 Pro w terminie do 11 grudnia 2022 roku u jednego z partnerów handlowych [1] biorących udział w promocji.
  2. Wypełnij formularz rejestracyjny na stronie promocji: GalaxyWatch5 Pro ze zwrotem 600zł na konto | Samsung Polska w terminie do 18 grudnia 2022 roku.
  3. Zwrot w wysokości 600 PLN zostanie wysłany na wskazane w formularzu konto bankowe w ciągu 14 dni od pozytywnej weryfikacji zgłoszenia

Dostępność produktów Galaxy Watch5 Pro oraz ich cena detaliczna zależą od indywidualnej oferty Partnerów Handlowych.

Szczegółowe informacje oraz regulamin promocji znajdują się na stronie:
GalaxyWatch5 Pro ze zwrotem 600zł na konto | Samsung Polska

[1]Orange Polska S.A., P4 Sp. z o.o., Polkomtel Sp. z o.o., T-Mobile Polska S.A., RTV EURO AGD (EURO-net Sp. z o.o.), oleole.pl (EURO-net Sp. z o.o.), Media Expert (TERG S.A.), electro.pl (TERG S.A.), avans.pl (TERG S.A.), Media Markt (Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.), NEONET S.A., NEO24.PL S.A., Komputronik (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), karen.pl (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), Vobis (I-Terra Sp. z o.o.), Samsung Brandstores (Matrix Media Sp. z o.o.), Samsung Brandstores (I-Terra sp. z o.o.), matrixmedia.pl (Matrix Media Sp. z o.o.), Tele Magic Sp. z o.o., 4CV Mobile Sp. z o.o. SP. K (w tym serwis na ul. Postępu 14, Warszawa), Maxelektro.pl (GT GROUP TOMASZEK Sp. z o.o.), x-kom sp. z o.o., Sklep internetowy www.vitay.pl prowadzony przez Polski Koncern Naftowy ORLEN SA, al.to sp. z o.o., Empik S.A. Uwaga: Sklepy działające na Marketplace https://www.empik.com/empikplace nie biorą udziału w promocji. Tylko zakup udokumentowany fakturą wystawioną przez Empik S.A. uprawnia do udziału w promocji. samsung.com/pl (Samsung Electronics Polska sp. z o.o.) Sklep pracowniczy https://shop.samsung.com/pl/multistore/epp/employees prowadzony przez Samsung Electronics Polska p. z o.o. nie bierze udziału w promocji. Program Partnerski Samsung Sklep prowadzony przez Samsung Electronics Polska sp. z o.o. https://shop.samsung.com/pl/multistore/eppc/eppc bierze udział w promocji, Sklep partnerski epp.sklepsamsung.pl prowadzony przez I-Terra sp. z o.o. nie bierze udziału w promocji. Grupa ZIBI (Sieć TimeTrend, www.timetrend.pl)

Źródło: Samsung

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *