Kumulacja gigabajtów w taryfie GO! w T-Mobile na kartę

Czy można zasilać konto bez końca i nie tracić dodatkowych gigabajtów? Oczywiście, że tak! Szczególnie, że w nowej ofercie na kartę w taryfie GO! przy każdym doładowaniu klienci dostają ich naprawdę dużo.

Zdalna praca, nauka, rozrywka i kontakt z bliskimi online – dostęp do internetu z całą pewnością ułatwia obecnie codzienne funkcjonowanie. Żeby klientom nie zabrakło gigabajtów na to, co dla nich ważne przygotowali nową ofertę na kartę, dostępną w taryfie GO!, które składa się z tego co najlepsze: prostych rozwiązań i niezbędnego pakietu usług w jednym miejscu. A do tego kumulacja gigabajtów.

Kumulacja gigabajtów

Co konkretnie zyskuje użytkownik decydując się na to rozwiązanie? Po zakupie startera w taryfie GO! i doładowaniu konta za 30 zł klient automatycznie otrzymuje bezpłatny pakiet 15 GB na 30 dni. Następnie może aktywować w aplikacji „Mój T‑Mobile” ofertę „Bez limitu L” za 30 zł, dzięki czemu łącznie zyskuje aż 30 GB. Do tego nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz dostęp do usługi Supernet Video DVD – czyli możliwość korzystania z TikToka, YouTube czy Netflixa bez utraty gigabajtów. To jednak nie wszystko.


Ekstra paczka GB po każdym doładowaniu


W T‑Mobile na kartę za każde doładowanie dziękują klientom dodatkowymi, bezpłatnymi gigabajtami, które nie przepadają. Kumulują się na ich kontach, dzięki czemu mogą oni swobodnie korzystać z dobrodziejstw internetu, gdzie i kiedy tylko tego potrzebują. Wystarczy, że użytkownik doładuje swoje konto przed końcem ważności usługi. Wówczas – w zależności od kwoty doładowania, otrzymuje on ekstra pakiet danych. Zasada jest prosta: im wyższa kwota doładowania, tym większa kumulacja gigabajtów.

Kumulacja gigabajtów

Najnowszą ofertę dla klientów T-Mobile na kartę będzie promował poniższy spot:

źródło: t-mobile

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *