Dostęp mobilny i stałyInternet

Kumulacja gigabajtów w Plus na Kartę i nawet 5200 GB

Plus na Kartę cały czas się zmienia, przynosząc użytkownikom nowe, atrakcyjne korzyści. Teraz, klienci mogą cieszyć się imponującą liczbą nawet 5200 dodatkowych gigabajtów. Co więcej, wszystkie paczki danych zyskane z pakietów nie przepadają. Oznacza to, że ​​klienci mogą śmiało korzystać z internetu wtedy kiedy potrzebują, bez obaw o utratę zebranych gigabajtów.

W dzisiejszych czasach, gdy korzystanie z internetu staje się nieodłączną częścią naszego życia, duże pakiety gigabajtów i kontrola nad nimi to kluczowe elementy zapewniające użytkownikom pełną swobodę korzystania z cyfrowego świata. Klienci ofert na kartę nie lubią płacić za coś, czego nie wykorzystują w pełni, dlatego Plus odpowiada na ich potrzeby, oferując rewolucyjne zmiany i jeszcze większe paczki danych.

Gigabajty, które nie przepadają

Nowa oferta pozwala użytkownikom na przenoszenie niewykorzystanych gigabajtów na kolejne miesiące. Oznacza to, że ​​klienci nie tylko mają dostęp do dużej puli danych, ale także mogą je wykorzystać zgodnie z własnymi potrzebami, bez obaw o utratę niewykorzystanych gigabajtów na koniec miesiąca. Warunkiem utrzymania kumulacji niewykorzystanych gigabajtów jest nieprzerwane utrzymanie jednego z pakietów Bez Limitu.

Nawet 5200 GB, które nie przepada

Dzięki promocji nawet 5200 GB nowi i obecni klienci mogą liczyć na dodatkowe, atrakcyjne paczki gigabajtów.  Każdy użytkownik oferty na kartę, który będzie utrzymywał aktywny pakiet za 35 złotych lub 40 zł, otrzyma dodatkowe 400 GB co miesiąc przez rok, czyli w sumie 4800 GB.

Nowi użytkownicy Plus na Kartę mają szansę otrzymać także 400 GB na początek. Wystarczy zakupić starter i w ciągu 30 dni od momentu aktywacji doładować konto kwotą minimum 20 zł i wysłać SMS o treści ZGODA na numer 80087. Doładowanie nie przepada, a środki mogą być wykorzystane na dowolne pakiety, połączenia lub SMS-y. Wysłanie SMS-a jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji marketingowych. Razem to aż 5200 GB.

Źródło: Plus informacje prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *