GSMKonkursyOperatorzy GSM

Konkurs dla użytkowników Plus na Kartę. W puli atrakcyjne nagrody

Plus ułatwia doładowania ofert na kartę i w zamian rozdaje nagrody. Użytkownicy, którzy w trakcie trwania konkursu uruchomią i skorzystają z usługi doładowań cyklicznych mają szansę wygrać m.in. voucher na wakacje, iPhone czy 300 złotych do wydania w sklepie z elektroniką.

Doładowania cykliczne to usługa dla użytkowników Plusa na Kartę, która pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Klienci oferty na kartę korzystając z tego rozwiązania, nie muszą pamiętać o ciągłym doładowywaniu konta – płatność będzie automatycznie pobierana z ich konta.

Wystarczy wejść na www.doladuj.plus.pl, zalogować się lub zarejestrować nowe konto, wybrać cykliczny typ doładowania, określić jego częstotliwość oraz kwotę. Na końcu należy wpisać numer telefonu i zaakceptować regulamin usługi. Po podaniu danych karty płatniczej zostanie ona aktywowana. Usługa jest całkowicie darmowa i można ją w każdej chwili zmieniać np. ustalić inną kwotę doładowania lub dezaktywować.

Konkurs „Doładuj cyklicznie w Plus na Kartę i walcz o nagrody”

Plus przygotował konkurs dla wszystkich użytkowników, którzy co najmniej raz, w okresie trwania konkursu zrealizują doładowanie cykliczne na stronie www.doladuj.plus.pl.

W ramach konkursu użytkownicy Plus na Kartę, którzy uruchomią usługę, muszą odpowiedzieć na pytanie „Co zrobisz z czasem uwolnionym dzięki doładowaniom cyklicznym w Plus na Kartę?”. To doskonała okazja do podzielenia się swoimi pomysłami i zdobycia fantastycznych nagród.

Jak wziąć udział?

Udział w konkursie jest prosty i bezpłatny. Wystarczy być użytkownikiem Plus na Kartę oraz w okresie trwania konkursu:

– dokonać doładowania cyklicznego o wartości minimum 30 zł przez stronę www.doladuj.plus.pl

– podać niezbędne dane na dedykowanej stronie pluskonkurs.pl, takie jak adres e-mail i numer telefonu, który został doładowany w czasie trwania konkursu,

– zaakceptować regulamin konkursu i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby związane z realizacją konkursu.

Należy pamiętać, że w konkursie można zgłosić wiele odpowiedzi, ale każdy uczestnik może otrzymać tylko jedną nagrodę.

Nagrody

Miejsce 1: Voucher o wartości 10 000 zł do wykorzystania na www.travelplanet.pl.

Miejsca 2-3: Voucher elektroniczny na Smartfon Apple iPhone 14 128 GB.

Miejsca 4-6: Voucher elektroniczny na Smartfon Apple iPhone 13 128 GB.

Miejsca 7-39: Elektroniczna karta podarunkowa o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepie internetowym dostępnym pod adresem www.mediaexpert.pl.

Wyłonienie zwycięzców konkursu nastąpi w terminie do 60 dni roboczych po jego zakończeniu. Komisja konkursowa wybierze 39 najlepszych odpowiedzi, które spełniają wymogi konkursu. Szczegóły konkursu oraz regulamin dostępne są na dedykowanej stronie https://pluskonkurs.pl/.

Źródło: Plus – materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *