GSMOperatorzy GSM

Infolinia T-Mobile z certyfikatem OK SENIOR®

T-Mobile Polska wyróżnia się podejściem do obsługi dojrzałych klientów, co potwierdza międzynarodowy certyfikat OK SENIOR®, przyznany za rozwiązanie wdrożone na infolinii operatora. Dzięki specjalnie przeszkolonym doradcom seniorzy otrzymują kompleksowe wsparcie w obszarze technologii, obsługi urządzeń oraz płatności, dostosowane do ich potrzeb. Inicjatywa wpisuje się w strategię ESG operatora, aktywnie angażującego się w walkę z wykluczeniem cyfrowym i promocję równego dostępu do cyfrowego świata.

Firma T-Mobile stawia na pierwszym miejscu satysfakcję swoich klientów i dostarczanie im jak najlepszych doświadczeń, dlatego wprowadza rozwiązania i udogodnienia, które mają odpowiadać na ich potrzeby. Jednym z nich jest uruchomiona w minionym roku specjalna infolinia dla dojrzałych klientów. Kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta wystarczy na klawiaturze wybrać numer 8, aby skorzystać z udogodnień. Specjalnie przeszkoleni doradcy udzielą wsparcia w szerokim zakresie, m.in. w obszarze technologii, obsługi urządzeń, usług, procedur czy płatności, a nawet dostosowania wielkości czcionkiw wysyłanychpismach. Dzięki temu infolinia operatora jest jeszcze bardziej przyjazna i inkluzywna dla tej grupy klientów.

Potwierdzeniem, że usługa jest dostosowana do potrzeb dojrzałych klientów i spełnia ich oczekiwania jest otrzymany certyfikat znaku jakości OK SENIOR®, przyznawany przez OK SENIOR Polska w partnerstwie z Krajowym Instytutem Gospodarki Senioralnej. Przeprowadzony audyt potwierdził, że seniorzy korzystający z infolinii wyraziliwysoką satysfakcję z obsługi.

Żyjemy w społeczeństwie, w którym grupa klientów 55+ stale się powiększa. Dlatego tak ważne jest, aby firmy dostrzegały, że muszą się zmieniać i dostosowywać swoją ofertę do potrzeb również tej grupy użytkowników. Infolinia dla seniorów w T-Mobile to świetny przykład takiego działania.– mówi Marzena Rudnicka, Prezeska Krajowego Instytutu Gospodarki Senioralnej

Marzena Rudnicka i Małgorzata Rybak-Dowżyk fot.: Piotr Gwiazdowski

Seniorzy w świecie nowych technologii

Naszym celem jest nie tylko świadczenie wsparcia technicznego, ale przede wszystkim  edukacja osób starszych w zakresie nowych technologii. Wierzymy, że świat cyfrowy jest dostępny dla ludzi w każdym wieku,. Nasza infolinia dla seniorów to jedno z wielu rozwiązań, które wprowadzamy, aby jeszcze lepiej spełniać oczekiwania naszych klientów i bardzo cieszy nas, że jego skuteczność została potwierdzona certyfikatem OK SENIOR®. Jest to przykład działań, które są integralną częścią naszej strategii ESG. Chcemy, aby każdy, niezależnie od wieku, miał równy dostęp do cyfrowego świata. – komentuje Małgorzata Rybak-Dowżyk, Dyrektorka Departamentu Komunikacji Korporacyjnej i ESG w T-Mobile Polska.

W ramach kompleksowych działań dla seniorów T-Mobile realizuje wiele działań i projektów. Operator przygotował akcję „Sieć pokoleń”, w ramach której powstał specjalny kurs przybliżający od podstaw korzystanie z nowych technologii. Ponadto wspiera podopiecznych Fundacji „Pod Dębem” przekazując im laptopy, aby mogli korzystać z wielu możliwości, jakie daje digitalowa rzeczywistość. W ramach prowadzonych działań przygotowywane są także różne oferty skierowane właśnie dla seniorów, czy poradniki dotyczące wyboru odpowiedniego urządzenia.

Źródło: T-Mobile informacje prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *