GSMOperatorzy GSM

Infinix NOTE 40 Pro 12/256GB dostępny w Plusie

Plus poszerza portfolio urządzeń o kolejny model smartfona marki Infinix – Infinix NOTE 40 Pro 12/256GB. Urządzenie sprzedawane jest z zestawem akcesoriów, obejmującym m.in. szybką ładowarkę przewodową 70 W oraz szkło ochronne na ekran.

Infinix NOTE 40 Pro 12/256GB to smartfon skrojony na potrzeby miłośników muzyki oraz osób, które potrzebują dużo miejsca na dane. NOTE 40 Pro posiada podwójne głośniki z dźwiękiem od JBL zapewniające jednolity i symetryczny dźwięk 360°. To prawdziwy smaczek dla tych, którzy uwielbiają długimi godzinami słuchać muzyki w bardzo dobrej jakości bez słuchawek. Smartfon obsługuje szybkie ładowanie przewodowe 70 W, pozwalające naładować jego baterię do 50% w 20 minut, oraz bezprzewodowe 20 W. W tym modelu istnieje również możliwość rozszerzenia pamięci RAM do 24 GB, dzięki czemu telefon gwarantuje wyjątkowo dużą wydajność i bezproblemowe działanie aplikacji. Smartfon jest sprzedawany w zestawie z akcesoriami – ładowarką przewodową 70 W z kablem, szkłem hartowanym na ekran, słuchawkami przewodowymi oraz etui MagCase, umożliwiającym wygodne przyczepienie smartfona do ładowarki magnetycznej.

Trzy abonamenty w cenie jednego

Dla Klientów, którzy kupią smartfon Plus przygotował coś specjalnego – Mistrzowską Ofertę, w ramach której można zyskać m.in. trzy abonamenty w cenie jednego, za 99 zł miesięcznie przez 2 lata z rabatami, z pakietem aż 750 GB do wspólnego korzystania. W ramach oferty klienci zyskują również nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz dostęp do usługi All In Streaming w prezencie na 6 miesięcy.

Źródło: Plus materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *