GSMKonkursySmartwatche, Tablety, Urządzenia i Akcesoria GSM

Huawei zaczyna odliczanie do premiery smartwatchy z serii WATCH GT i zaprasza do udziału w konkursie

Już 14 września zadebiutuje nowa odsłona popularnej serii smartwatchy HUAWEI WATCH GT. Z okazji premiery oficjalny sklep internetowy huawei.pl zaprasza swoich klientów oraz nowych użytkowników do udziału w konkursie, w którym do zdobycia będzie topowy fotosmartfon HUAWEI P60 Pro, a każdy chętny będzie mógł odebrać kupon rabatowy na przedłużenie gwarancji smartwatcha z debiutującej serii.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wejść na stronę https://consumer.huawei.com/pl/offer/nowosc/, wykonać zadanie konkursowe: „Opisz w maksymalnie 5 zdaniach, jak w kreatywny sposób zadbać o kondycję, wykorzystując smartwatche HUAWEI?” i zapisać się na newsletter (podając swój adres e‑mail). To wystarczy, aby mieć szansę na wygraną. Autorka lub autor najlepszej odpowiedzi otrzyma kupon na zakup za 1 zł smartfonu HUAWEI P60 Pro, w wersji z 12 GB RAM i 512 GB ROM.

Dodatkowo w czasie trwania konkursu każdy chętny może również odebrać kupon rabatowy, który uprawni go do dokupienia za symboliczne 1 zł przedłużonej gwarancji do smartwatcha z premierowej serii WATCH GT (dodatkowy rok ponad gwarancję standardową). Aby odebrać kupon, wystarczy być zalogowanym na huawei.pl. Kupon rabatowy będzie ważny od 14 września aż do 9 listopada 2023 r.

Źródło: Huawei

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *