HUAWEI WATCH GT Sport, Classic i Active w nowych cenach.

HUAWEI WATCH GT Sport i HUAWEI WATCH GT Classic za 599 zł, a HUAWEI WATCH GT Active za 699 zł. O to nowe ceny smartwatchy Huawei, które obowiązują od 1 października do wyczerpania zapasów.
Nowe ceny smartwatchy HUAWEI WATCH GT

Atrakcyjna oferta skierowana jest do osób, które poszukują inteligetnego urządzenia monitorującego ich aktywność fizyczną oraz zależy im na eleganckim wzornictwie zegarka i długim czasie pracy. Na całym świecie, w ciągu roku od premiery, zostały sprzedane 3 miliony zegarków z serii HUAWEI WATCH GT. Klienci docenili je przede wszystkim za żywotność baterii – na jednym ładowaniu zegarek działa nawet do dwóch tygodni.

Smartwatche HUAWEI WATCH GT Sport, HUAWEI WATCH GT Classic oraz HUAWEI WATCH GT Active można kupić w nowej cenie w sieciach sklepów Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, x-kom, Komputronik i Neonet. Jak również w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia oraz w oficjalnym sklepie internetowym Huawei – huawei.pl. Rekomendowana cena modeli HUAWEI WATCH GT Classic oraz HUAWEI WATCH GT Sport to 599 złotych. Natomiast HUAWEI WATCH GT Active – 699 złotych.

Smartwatche HUAWEI WATCH GT – innowacyjne funkcje dla aktywnych i długi czas pracy

Zegarki Huawei z serii HUAWEI WATCH GT łączą w sobie elegancję klasycznego zegarka oraz zalety smartwatcha z zaawansowanymi funkcjami sportowymi. HUAWEI WATCH GT wyposażono w kolorowy ekran AMOLED HD z dużym, czytelnym wyświetlaczem o przekątnej 1,39 cala i rozdzielczości 454 x 454 pikseli.

Smartwatche działają na autorskim systemie marki – Lite OS. Wyposażono je w dwa procesory o bardzo niskim zużyciu energii, dzięki czemu na jednym ładowaniu można korzystać z zegarka nawet do dwóch tygodni. Urządzenia współpracują również z systemami satelitarnymi GPS, GLONASS i GALILEO, co umożliwia dokładny pomiar zbieranych danych, takie jak pokonany dystans.

Zegarki HUAWEI WATCH GT oferują bogaty wybór funkcji monitorujących aktywność fizyczną i sen. Rejestrują i dostarczają kluczowe parametry treningowe dotyczące m.in. spalonych kalorii czy tętna. Smartwatche HUAWEI WATCH GT umożliwiają również ocenę jakości snu – technologia TruSleep™ 2.0 wykrywa typowe problemy związane ze snem i zapewnia ponad 200 ewentualnych propozycji dotyczących poprawy jego jakości.

Zegarki HUAWEI WATCH GT umożliwiają również otrzymywanie powiadomień o wiadomościach, połączeniach telefonicznych, alarmach lub ustawionych przypomnieniach.

Użytkownik HUAWEI WATCH GT ma do wyboru szeroki wybór pasków, kolorystyki i materiałów. Dzięki czemu może dopasować zegarek do każdego stylu i sytuacji. Model HUAWEI WATCH GT Classic wyposażono w brązowy skórzany pasek. Natomiast wersję HUAWEI WATCH GT Sport w silikonowy pasek sportowy, który sprawdzi się podczas aktywności sportowych.

HUAWEI WATCH GT Active na tle pozostałych modeli wyróżnia się obudową, opartą na ceramicznej konstrukcji z elementami tytanowej stali nierdzewnej. Dzięki temu obudowa smartwatcha jest lekka, wytrzymała i trudna do zarysowania. Komfort użytkowania inteligentnego zegarka podnosi także elastyczny pasek. Wykonany z syntetycznego kauczuku pozostaje odporny na ciepło, olej i korozję, a jednocześnie nie podrażnia skóry.

źródło: huawei

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *