Telekomunikacja

Huawei Polska czwarty raz z rzędu wyróżniony prestiżową certyfikacją Top Employers Polska

Huawei został uznany za jednego z najlepszych pracodawców w Polsce. Czterokrotne przyznanie certyfikatu Top Employers Polska potwierdza, że firma nieustannie spełnia najwyższe standardy, tworząc znakomite środowisko pracy w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się branż na świecie.

Huawei nieustannie dąży do tworzenia i utrzymania najwyższych standardów polityk personalnych w firmie, mając na celu stworzenie przyjaznego i sprzyjającego rozwojowi środowiska pracy.

Jako pracodawca obecny już 20 lat w Polsce, zwracamy szczególną uwagę na rozwój naszych pracowników i aktywnie poszukujemy wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów, zachęcając ich do współtworzenia przyszłości branży telekomunikacyjnej. Jednocześnie inwestujemy w młode talenty, widząc w nich potencjał do przywództwa w ewolucji technologicznej. By to osiągnąć, realizujemy różnorodne projekty, takie jak Seeds For The Future, ICPC European Training Camp czy ICT Competition, aby aktywnie tworzyć pokolenie nowych liderów – podkreślił Ryszard Hordyński, Dyrektor ds. Strategii i komunikacji w Huawei Polska.

Top Employers Institute przyznaje certyfikaty organizacjom na podstawie oceny ankiety dotyczącej najlepszych praktyk w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Ankieta obejmuje 6 obszarów tematycznych, składających się z 20 kwestii, takich jak strategia HR, atmosfera pracy, pozyskiwanie talentów, szkolenia i rozwój, dobrostan pracowników, różnorodność i integracja.

Czwarte z kolei wyróżnienie jest dla nas ogromnym zaszczytem i zewnętrznym, obiektywnym potwierdzeniem, że jako pracodawca, podążamy we właściwym kierunku. Prognozy na rok 2024 wskazują na utrzymanie trendu wzrostowego w zapotrzebowaniu na specjalistów IT. Mamy nadzieję, że ponowne wyróżnienie będzie sygnałem dla rynku, że Huawei Polska jest firmą, z którą warto planować swój rozwój – dodał Ryszard Hordyński, Dyrektor ds. Strategii i komunikacji w Huawei Polska.

Każdego roku Top Employers Institute certyfikuje 2 200 organizacji w 122 krajach.

Źródło: Huawei materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *