HUAWEI Band 4 – nowa generacja inteligentnych opasek sportowych

HUAWEI Band 4 to nowa, udoskonalona wersja inteligentnej opaski sportowej, która pomaga w codziennym dbaniu o zdrowie. Urządzenie wyposażone jest w kolorowy, dotykowy wyświetlacz o przekątnej 0,96 cala. Natomiast ładowanie odbywa się w komfortowy sposób poprzez port USB wbudowany w pasek. Opaska będzie dostępna w sprzedaży od 11 października w rekomendowanej cenie 199 zł.

HUAWEI Band 4
HUAWEI Band 4

HUAWEI Band 4 to urządzenie opracowane z myślą o aktywnych osobach – umożliwia codzienne monitorowanie stanu zdrowia. Opaska mierzy tętno w czasie rzeczywistym, analizuje sen i pomaga poprawić jego jakość. Wspiera też użytkownika w treningach poprzez dostarczanie mu informacji o przebytym dystansie i spalonych kaloriach.

Duży, dotykowy wyświetlacz

HUAWEI Band 4 wyróżnia się dużym, dotykowym ekranem TFT o przekątnej aż 0,96 cala. Cienkie ramki wokół wyświetlacza dodatkowo poprawiają czytelność i wygodę korzystania. Ekran umieszczony jest na silikonowym pasku, dostępnym w trzech kolorach: czarnym, czerwonym i różowym. Opaska waży zaledwie 20 gramów. Urządzenie jest wodoszczelne do 50 metrów głębokości.

W opasce zastosowano innowacyjny sposób ładowania poprzez port USB, ukryty pod paskiem. Opaskę można podłączyć bezpośrednio na przykład do komputera. Wyposażono ją w baterię o pojemności 91 mAh, której pełne naładowanie zajmuje jedynie około 1,5 godziny. Opaska po jednym pełnym naładowaniu może pracować nawet 20 dni w trybie czuwania lub do 9 dni w trybie standardowego użytkowania.

Trening i sen pod kontrolą

HUAWEI Band 4 to urządzenie opracowane z myślą o aktywnych osobach – wspiera je m.in. w treningach poprzez analizę takich wartości jak liczba kroków, dystans i spalone kalorie. Umożliwia wybór aż 6 trybów treningu: bieg, bieżnia, spacer, rower, rower stacjonarny oraz wolny trening. Dzięki systemowi monitorowania Huawei TruSeenTM 2.0, opaska zapewnia bardziej wydajny i bardziej dokładny pomiar tętna w czasie rzeczywistym, przez co umożliwia wykrywanie typowych problemów związanych ze snem. Urządzenie dostarcza też użykownikowi informacje o możliwych sposobach poprawy jakości snu.

Połącz HUAWEI Band 4 ze smartfonem

Opaskę można sparować z smartfonem za pomocą Bluetooth. Umożliwia to korzystanie z funkcji „znajdź mój telefon”, odbieranie powiadomień o połączeniach i wiadomościach. Jak również analizę danych monitorowanych przez opaskę na smartfonie.

Urządzenie będzie dostępne w sprzedaży od połowy października w rekomendowanej cenie 199 zł w sieciach sklepów Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, x-kom, Komputronik i Neonet. A także w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia oraz w oficjalnym sklepie internetowym Huawei – huawei.pl.

źródło: huawei

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *