HONOR View30 wprowadza nas w erę 5G

HONOR wprowadza na rynek swoją pierwszą kolekcję smartfonów 5G w dwóch wersjach: HONOR View30 i HONOR View30 PRO.

Oba smartfony łączą potrójną kamerę SuperSensing AI, konstrukcję Aurora Nano Texture z potężnym chipsetem Kirin 990 AI i GPU Turbo.

Dzięki nim marka określa swoją wizję i mapę inteligentnych, zintegrowanych ze sobą urządzeń na całym świecie. HONOR View30 i HONOR View30 PRO to pierwsze modele marki, które wyposażono w mikroukład Kirin 990. Do tego obsługują dwupodstawową sieć all-access 5G.

HONOR dokłada wszelkich starań, aby ułatwić ludziom prowadzenie bardziej zintegrowanego i inteligentnego życia we współczesnym świecie z obsługą 5G – powiedział George Zhao, prezydent HONOR. Smartfon z obsługą 5G zmieni sposób, w jaki żyjemy, pracujemy i bawimy się. Utoruje drogę do nieograniczonych możliwości w Internecie przedmiotów. Wyposażony w najnowszą serię procesorów Kirin 990 i pierwszy na świecie projekt nanotekstury Aurora, nowa seria to jak dotąd najbardziej innowacyjny smartfon, który naszym zdaniem w spektakularny sposób wpłynie na codzienne życie ludzi na całym świecie.

Opracowany z wykorzystaniem pionierskiej technologii 5G, HONOR View30 Series będzie pierwszym smartfonem firmy obsługującym jednocześnie architekturę NSA i SA w celu zapewnienia pełnego dostępu. Zostanie również wyposażony w podwójny tryb 5G/4G. Dzięki temu zaspokoi potrzeby użytkowników dual-SIM w erze 5G. A jednocześnie zachowa zgodność z innymi różnymi standardami sieci, takimi jak 4G, 3G i 2G. Uzbrojony w najnowszy mikroukład z serii Kirin 990, HONOR View30 i HONOR View30 PRO zapewnią wiodącą w branży jakość 5G. Ponieważ umożliwiają wiele zastosowań w inteligentnych domach, podróżach i podczas korzystania z gier.

Początek nowej ery: HONOR View30 Series, pierwszy smartfon HONOR dual-mode 5G

View30 PRO wyposażono w potrójną kamerę SuperSensing. Składa się ona z głównego aparatu Sony IMX600 o rozdzielczości 40 MP, superszerokokątnego aparatu 12MP z obiektywem filmowym i teleobiektywu 8MP. HONOR View 30 ma podobną konfigurację, ale wyposażono go w kamerę 8 MP Super Wide Angle. Ten wyjątkowy aparat Matrix pozwala użytkownikom uchwycić wszystkie ważne momenty za pomocą obiektywu filmowego. Podkreśla to zaangażowanie marki Honor w rozwój smartfonów z naciskiem na funkcje fotograficzne. 12-megapikselowa kamera smartfonu jest obsługiwana przez połączenie światła 4 w 1 (efektywne piksele 2,8 μm) z czujnikiem RGGB i super szerokokątnym obiektywem 109°, a także dostosowanym czujnikiem 16:9 do tworzenia wysokojakościowych zdjęć i filmów. Przedni aparat z podwójnym obiektywem zawiera także 32-megapikselowy aparat AI Selfie i 8-megapikselowy aparat selfie.

Nie ma lepszego smartfona dla miłośników gier. Oba smartfony wyposażono w wiodący w branży procesor graficzny GPU Turbo i Kirin Gaming + 2.0, które zapewniają najwyższą jakość gry. Oba smartfony obsługują funkcję HONOR Supercharge, która pozwala entuzjastom gier na zwiększenie mocy urządzeń w krótkim czasie (tj. 52% w 30 minut); podczas gdy wersja PRO obsługuje Super Wireless Charge, zapewniając większą wygodę dla użytkowników.

Ekosystem połączonych i inteligentnych urządzeń

Postęp w technologii mobilnej i rozpowszechnianie się zintegrowanych urządzeń zmieniły sposób interakcji konsumentów z tymi urządzeniami. HONOR stoi na czele tej ewolucji i nieustannie wprowadza innowacje, aby tworzyć produkty, które zaspokoją wszystkie aspekty nowego sposobu życia. W ramach strategii IoT markaHONOR wprowadziła zestaw monitorów fitness, smartwatche i produkty audio. Ich celem jest tworzenie bardziej zintegrowanego i inteligentnego świata dla konsumentów.

Wraz z zupełnie nową serią smartfonów, firma oficjalnie wypuściła także HONOR MagicWatch 2, zaawansowany technologicznie i nowoczesny zegarek. Wyposażony w mikroukład Kirin A1, HONOR MagicWatch 2 ma zadziwiającą żywotność baterii. Aż do 14 dni, a to plasuje go na szczycie listy wśród smartwatchy na Androida. Ponadto obsługuje do 15 trybów fitness. W tym osiem aktywności na świeżym powietrzu i siedem dziedzin sportu halowego. Natomiast monitorowanie snu, stresu i tętna zapewnia wgląd w stan zdrowia i wskazówki w czasie rzeczywistym. Dzięki temu, pomaga nam zachować kontrolę nad swoim zdrowiem i samopoczuciem.

W ostatnim czasie HONOR zaprezentował także najnowszą serię HONOR MagicBook, obejmującą MagicBook 14 i MagicBook 15. Najnowsza seria PC jest kompletnym ulepszeniem w stosunku do ostatniej generacji i obiecuje zachwycać stylem i wydajnością. HONOR MagicBook 14 jest wyposażony w najnowszy procesor AMD Ryzen 7 3700U, szybki dysk SSD PCIe i do 16 GB pamięci RAM. Do tego posiada ogromną baterię 56 Wh. Z drugiej strony nowy MagicBook 15 jest wyposażony w duży 15,6-calowy wyświetlacz o współczynniku ekranu do obudowy wynoszącym 87%. Waży zaledwie 1,53 kg.

źródło: HONOR

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *