Home Assistant Pack zwiększa wszechstronność tabletów Lenovo Tab 4

Z nowym pakietem Lenovo Home Assistant Pack tablety Lenovo Tab 4 jeszcze bardziej zyskały na wszechstronności.

Home Assistant Pack współpracuje z usługą Amazon Alexa™ i zmienia każde urządzenie z serii Lenovo Tab 4 – Lenovo Tab 4 8, Lenovo Tab 4 10, Lenovo Tab 4 8 Plus i Lenovo Tab 4 10 Plus – w aktywowanego głosowo inteligentnego asystenta z ekranem1. Wszystkie informacje są wyświetlane na ekranie, towarzysząc odpowiedziom inteligentnego asystenta. Dzięki opcjonalnym pakietom Kid’s Pack i Productivity Pack na Lenovo Tab 4 można robić o wiele więcej. Jedno urządzenie może służyć jako domowy asystent, tablet do pracy 2 w 1 lub tablet dla dzieci.

Home Assistant Pack oferuje jeszcze lepszy dźwięk w Lenovo Tab 4, dodając do niego dwa donośne głośniki o mocy trzech watów, które potrafią wypełnić dźwiękiem duży pokój. Za pośrednictwem dwóch wbudowanych mikrofonów głos jest rozpoznawany z dowolnego kierunku  i odległości do trzech metrów. Urządzenie waży zaledwie 300 g i można je swobodnie przenosić. Wystarczy podłączyć Lenovo Tab 4 do stacji dokującej, a na ekranie wyświetli się automatycznie interfejs asystenta domowego. Nie trzeba robić nic więcej.

Z pakietem Home Assistant Pack komendy głosowe są jak rozmowa. Wystarczy poprosić tablet, by odtwarzał muzykę2 lub włączył ekspres do kawy3. Na ekranie 10- lub 8-calowego ekranu Lenovo Tab 4 można sprawdzić aktualną prognozę pogody, rozkład dnia w kalendarzu, listę utworów i inne informacje. Jedyne co trzeba zrobić, to po prostu zapytać.

Inne opcjonalne pakiety akcesoriów Lenovo Tab 4

Jako jedne z najbardziej wszechstronnych tabletów na rynku, seria Lenovo Tab 4 oferuje jeszcze dwa pakiety akcesoriów, które umożliwiają dostosowanie urządzenia do potrzeb członków rodziny. Lenovo Tab 4 można zmienić w doskonały tablet dla dzieci przy użyciu pakietu Kid’s Pack. Składa się on ze specjalnego konta Lenovo dla dzieci z treściami dopasowanymi do młodszych odbiorców i zaawansowanymi funkcjami kontroli rodzicielskiej. Pakiet Kid’s Pack obejmuje chroniącą przed wstrząsami gumową osłonę, filtr światła niebieskiego oraz kolorowe naklejki 3M.

Dla rodziców i nastolatków tablety Lenovo Tab 4 10 i Lenovo Tab 4 10 Plus mogą przeistoczyć się w wydajne urządzenia do pracy typu 2w1 z systemem Android. Umożliwia to opcjonalny pakiet Productivity Pack w skład którego wchodzi klawiatura Bluetooth pełniąca jednocześnie funkcję ochronnego futerału i podstawki. Pakiet integruje się z dedykowanym interfejsem do pracy z paskiem narzędzi do szybkiego przełączania aplikacji, obsługą wielu okien jednocześnie, a także z funkcją optymalizacji działania myszy i klawiatury.

Dostępność i ceny

Ceny pakietu Home Assistant Pack zaczynają się od 79,99 USD. Ceny i dostępność będą zależeć od kraju, a produkt wejdzie do sprzedaży w październiku.

Urządzenia z serii Tab 4 są dostępne u partnerów handlowych Lenovo i w witrynie www.lenovo.com.

[1]Lenovo Home Assistant Pack nie działa bez połączenia z urządzeniem Lenovo Tab 4.

2 Może być wymagana subskrypcja usługi muzycznej.

3 Może być wymagana umiejętność usługi Alexa.

 

 

 

 

źródło: lenovo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *