GRAFENOWE POWER BANKI OD PRESTIGIO.

Prestigio z dumą ogłasza wprowadzenie na rynek nowych zewnętrznych power banków. To pierwsze w Europie power banki wykorzystujące grafen, jeden z najbardziej obiecujących materiałów we współczesnej elektronice. Potężne power banki z serii Graphene PD umożliwiają szybkie bezprzewodowe ładowanie. Grafenowa technologia chroni je przed przegrzaniem i wydłuża ich żywotność trzykrotnie w porównaniu z tradycyjnymi bateriami. Oba modele dostępne w serii, Graphene PD 10000 mAh oraz Graphene PD Pro 20000 mAh, wykonano z najwyższej jakości metalu i hartowanego szkła.

Power banki Prestigio są unikatowe ze względu na to, że są wykonane z grafenu. Materiału, który posiada nadzwyczajną przewodność cieplną i ruchliwość, a także jest bezpieczny dla środowiska. Oznacza to, że urządzenia są odporne na wyższe temperatury. A także mogą być podłączane do wyższego napięcia (tym samym ładowanie jest kilkukrotnie szybsze niż w przypadku ich odpowiedników). Mówiąc bardziej szczegółowo, załadowanie od 0% do 100% zajmuje modelowi Graphene PD 10000 mAh zaledwie 50 minut (przy wykorzystaniu dołączonej ładowarki 60 wat). Natomiast model Graphene PD Pro 20000 mAh ładuje się w ciągu 100 minut. Nie musisz już czekać całą noc na załadowanie się baterii.

GRAFENOWE POWER BANKI

Oba modele posiadają porty typu C i USB 3.0, co pozwala na ładowanie kilku urządzeń – tabletów, smartphonów, słuchawek, głośników Bluetooth i innych – w tym samym czasie. Ponadto Graphene PD Pro 20000 mAh jest w stanie załadować laptop obsługujący PD. Natomiast technologia Passthrough pozwala power bankowi ładować Twój gadżet nawet, kiedy sam wciąż się ładuje. Poza niewiarygodną prędkością ładowania użytkownicy tej serii będą mogli skorzystać z funkcji bezprzewodowego ładowania o mocy 10 wat i uniwersalnej kompatybilności z dowolnymi urządzeniami Qi.

Grafenowe power banki posiadają również wielopoziomowy bezpieczny system ładowania, który jest w pełni zgodny ze wszystkimi międzynarodowymi standardami.

GRAFENOWE POWER BANKI

Nowe modele Graphene PD wykonano z najwyższej jakości materiałów: metalu i hartowanego polerowanego szkła. To dokładnie ten rodzaj produktu, który kusi użytkownika nie tylko swoją specyfikacją techniczną, ale również swoim eleganckim wyglądem. Zaprojektowana w przemyślany sposób część zewnętrzna składa się z wyświetlacza z informacjami o bieżącym poziomie naładowania oraz pozostałym czasie baterii. W formie miłego dodatku i dodatkowej ochrony urządzenia są sprzedawane ze stylowym etui wykonanym ze skóry naturalnej.

Nowe modele będą dostępne w sprzedaży we wrześniu tego roku.

źródło: prestigio

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *