#GIGAHeyah – diabelsko kusząca oferta internetu na kartę

21 października nietuzinkowa i wyjątkowo charakterna czerwona łapka znów zaczepnie zamacha do klientów „Heyah na kartę”. Tym razem będzie kusić nową, atrakcyjną ofertą internetu #GIGAHeyah. Od teraz każdy, komu potrzeba solidnej dawki internetu, w „Heyah na kartę” za 39 zł dostanie 100 GB. Do tego dwa miesiące świętego spokoju.

Rok akademicki zaczął się już na dobre, a wraz z nim na studenckie laptopy, smartfony i tablety zaczęły spływać gigabajty informacji i wiedzy do przyswojenia. A nie może przecież zabraknąć transferu także na najlepszą rozrywkę – dobry film czy serial to w końcu jeden z wielu sposobów na zrelaksowanie się tuż przed nauką, a spotkania wideo świetnie sprawdzają się na wieczorne plotki ze znajomymi. Tylko jak to wszystko pomieścić w limicie dostępnego internetu, gdy staje się on podstawowym paliwem codziennego funkcjonowania? Heyah już macha, zgłaszając się do odpowiedzi. A będzie to najnowsza oferta, czyli #GIGAHeyah.

#GIGAHeyah
Doładuj raz na dwa miesiące i działaj dalej


W życiu formalności i terminów bywa aż nadto – od deadline’ów na oddanie prac po ćwiczenia, które zaczynają się już o 8 rano. Dlatego w #GIGAHeyah użytkownicy doładowują konto raz na dwa miesiące, by potem skupić się na tym, co najważniejsze, czyli po prostu… świętym spokoju. Jak to dokładnie działa?

Ofertę można zamówić online na sklep.heyah.pl w cenie 39 zł. Gdy starter dotrze do adresata lub adresatki, wystarczy umieścić go w dowolnym urządzeniu. Może to być router, smartfon, tablet lub każdy inny sprzęt elektroniczny. I gotowe! Oferta aktywuje się sama po włożeniu karty do środka i od razu można z niej korzystać na terenie Polski. W kwocie 39 zł posiadacz lub posiadaczka #GIGAHeyah otrzymuje 100 GB na 60 dni, czyli 50 GB na 30 dni. Następnie kolejne 50 GB na kolejne 30 dni.

Po tym czasie klient może doładować konto kwotą 39 zł na dwa miesiące, aby dopasować usługę do swoich potrzeb i planów. Może to zrobić wygodnie przez aplikację „Moja Heyah” lub stronę https://doladuj.heyah.pl/. Za doładowanie na stronie powyżej 25 zł doliczany jest dodatkowy,10-procentowy bonus od kwoty doładowania.

Trzecim rozwiązaniem jest zasilenie karty z konta bankowego, w punktach sprzedaży T‑Mobile, kioskach i na stacjach benzynowych. Co ważne, jeśli limit 100 GB w międzyczasie się wyczerpie, klient bez problemu może kupić dodatkowy pakiet za niewielką kwotę. I tak, już za 5 zł można skorzystać z pakietu 10 GB. Natomiast za 10 zł z pakiet aż 20 GB.

Dzięki swojej prostej i elastycznej konstrukcji, pozwalającej załatwić wszystko online, zabrać dodatkowy internet ze sobą w różne miejsca oraz umieścić kartę w dowolnym urządzeniu #GIGAHeyah świetnie może się sprawdzić podczas zdalnego lub hybrydowego nauczania, na które decyduje się większość uczelni.

źródło: t-mobile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.