GC AirJuice od Green Cell to wyższy poziom ładowania.

Z pewnością technologia ładowania indukcyjnego zdobywa coraz szersze rzesze fanów. Nie tylko ze względu na wygodę ładowania, ale także moc i szybkość. Bez wątpienia wszystkie te cechy łączy w sobie GC AirJuice dzięki mocy 15 W.

Nowy poziom ładowania

Najnowszy produkt Green Cell oferuje ładowanie z mocą 15 W, dzięki czemu nie ustępuje tradycyjnym ładowarkom. Jest ono o 5 W mocniejsze niż w poprzednim modelu. AirJuice posiada certyfikat Qi WPC, który jest gwarancją pełnego bezpieczeństwa oraz idealnej współpracy z dedykowanymi urządzeniami. Ładowarka indukcyjna od Green Cell może również ładować z mocą 7,5 W, dzięki czemu doskonale współpracuje z urządzeniami marki Apple – iPhone’ami oraz bezprzewodowymi słuchawkami AirPods i AirPods Pro. AirJuice wyposażono w port USB-C, który jest bez sprzecznie standardem w najnowszych urządzeniach.

GC AirJuice
Bezprzewodowo czyli wygodnie

Z pewnością korzystanie z GC AirJuice jest bardzo proste, niezależnie od tego, czy Twój telefon znajduje się w etui do 5 mm grubości lub nie posiada go wcale. Oczywiście ładowarka automatycznie wykryje smartfon i rozpocznie ładowanie. Natomiast antypoślizgowa powierzchnia sprawia, że urządzenie nie ześlizguje się z niej. Bez wątpienia dzięki metalowej obudowie AirJuice doskonale odprowadza ciepło i nie wymaga dodatkowego chłodzenia, co sprawia, że jest bardzo cicha. Dioda LED z przodu urządzenia informuje o procesie ładowania jak również może ostrzegać o obecności obcego ciała na ładowarce.

Cena i dostępność GC AirJuice

GC AirJuice jest już dostępna na stronie Green Cell i można ją zakupić w cenie 129,95 zł.

Specyfikacja
Moc15W
Wyjście12V/1.5A, 9V/1.67A, 5V/2A
StanFabrycznie nowa
KolorCzarny
Gwarancja24 miesiące
ProducentGreen Cell
Wymiary9 cm x 9 cm x 0.7 cm
Waga160g
ModelQIGC01
Zasięg działania≤ 5 mm
Wejście:12V 1,5A / 9V 1,67A / 5V 2A
Możliwość zwrotuDo 30 dni
W zestawieGCmatte 1m USB-C – USB-A
Moc wyjścia5W/7.5W/10W/15W
PortyUSB-C

źródło: greencell

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *