Galaxy Watch Active2 wyprzedany w polskiej przedsprzedaży

Galaxy Watch Active2, najnowszy smartwatch marki Samsung, szturmem zdobył nadgarstki polskich konsumentów. Wyprzedano już wszystkie przedsprzedażowe zestawy z prezentem w postaci bezprzewodowej ładowarki Samsung Duo Pad.

Galaxy Watch Active2
Galaxy Watch Active2

Smartwatch zadebiutuje na półkach sklepowych 20 września. Galaxy Watch Active2 jest dostępny w dwóch rozmiarach. 44 mm lub 40 mm. A także w dwóch stylach wykonania. Z lekkiego aluminium z paskiem z fluoroelastomeru (FKM). Z wysokiej jakości, solidnej stali nierdzewnej z paskiem skórzanym. Urządzenie urzeka minimalistycznym wzornictwem. Co więcej, można je spersonalizować za sprawą szerokiego wyboru opcjonalnych, stylowych pasków oraz tarcz. Smartwatch wyposażono w nowy cyfrowy pierścień obrotowy, który zapewnia wygodną i intuicyjną obsługę za pomocą dotyku.

Galaxy Watch Active2
Galaxy Watch Active2

Galaxy Watch Active2 sprawdzi się również jako cyfrowy trener, monitorujący poziom stresu, jakość snu, a także aktywność fizyczną. Urządzenie śledzi 40 rodzajów aktywności, z których siedem — bieganie, chodzenie, jazda na rowerze, pływanie, wiosłowanie, ćwiczenia na orbitreku i ćwiczenia dynamiczne — monitorowanych jest automatycznie. Dzięki zaktualizowanej funkcji Trener Biegania można monitorować tempo biegu w czasie rzeczywistym i korzystać z siedmiu programów pomocnych przy osiąganiu wyznaczonych celów.

źródło: samsung

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *