Galaxy Note10+ wyprzedał się w Polsce w pierwszym tygodniu przedsprzedaży.

Topowa wersja modelu Galaxy Note 10+ wyprzedała się w pierwszym tygodniu przedsprzedaży.

Samsung Galaxy Note10+ to najnowszy smartfon klasy premium, który zadebiutuje na rynku 23 sierpnia. A już teraz cieszy się ogromnym zainteresowaniem polskich użytkowników w przedsprzedaży. Rekordową popularność zyskał topowy model Galaxy Note10+ z 512GB pamięci. Zaledwie w pierwszym tygodniu przedsprzedaży model ten w wersji 512GB znalazł dużo szersze grono nabywców niż przewidywano, przebijając tym samym sukces poprzednika – Galaxy Note 9.

Ewoluująca pojemność miejsca na dane w smartfonach to trend, który nie omija polskiego rynku. Smartfony potrafią zaoferować dziś więcej wbudowanej pamięci niż niejeden dysk SSD w notebookach. Popularność modelu z 512GB pamięci pokazuje, że pojemność pamięci to istotny aspekt, który bierzemy pod uwagę przy wyborze smartfonu.

„Tak dobre przyjęcie nowej serii Note w Polsce to dla nas powód do dumy. A także dowód na to, że produkty klasy premium cieszą się  popularnością na rodzimym rynku. Zainteresowanie modelem Galaxy Note10+ przerosło nasze najśmielsze oczekiwania”.– podsumowuje Arkadiusz Wójcik, VP Mobile, Samsung Electronics Polska.

note 10

Samsung Galaxy Note10 to najnowsza seria smartfonów klasy premium. W jej skład wchodzą po raz pierwszy dwa zróżnicowane pod względem rozmiaru i specyfikacji modele. Znakiem rozpoznawczym serii Note jest rysik S Pen, który został wyposażony w innowacyjne funkcje, takie jak obsługa gestów Air Actions. Ponadto seria Note 10 oferuje niemal bezramkowy ekran, najwyższej jakości nagradzany wyświetlacz Dynamic AMOLED. A także profesjonalny aparat, możliwość superszybkiego ładowania, oprogramowanie zwiększające efektywność oraz nowe, kreatywne funkcje, które pozwolą osiągnąć użytkownikom jeszcze więcej.

Przedsprzedaż smartfonów Galaxy Note 10 rozpoczęła się 7 sierpnia i potrwa do 22 sierpnia.

Największym powodzeniem wśród klientów, którzy zdecydowali się na zakup smartfonu z najnowszej linii Galaxy Note10 cieszyła się wersja kolorystyczna Aura Glow.

Podczas przedsprzedaży dostępna jest specjalna oferta Samsung Odkup. Dzięki niej zainteresowani zakupem Galaxy Note10 mogą odsprzedać w rozliczeniu stary smartfon zyskując kod zwiększający jego wycenę o 400 zł.

Promocja obowiązuje od 07.08 do 22.08.2019 roku.

źródło: samsung

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *