Galaxy Fold gotowy do wprowadzenia na rynek we wrześniu

Firma Samsung od zawsze koncentrowała się na wprowadzaniu innowacji mobilnych nowej generacji: urządzeń i technologii, które przyczyniają się do rozwoju branży i pozwalają użytkownikom robić to, co dotychczas było dla nich niemożliwe. Na początku bieżącego roku zapowiedzieli pierwsze urządzenie składane Samsung – Galaxy Fold, będący zarazem początkiem zupełnie nowej kategorii mobilnej. Od tego czasu wprowadzili w Galaxy Fold modyfikacje, aby zapewnić konsumentom jak najlepsze wrażenia z jego użytkowania.
galaxy fold

Dołożyli wszelkich starań, aby w pełni ocenić konstrukcję produktu, zaimplementować niezbędne udoskonalenia i przeprowadzić rygorystyczne testy, potwierdzające wprowadzone zmiany. Zastosowane modyfikacje w zakresie projektu i konstrukcji obejmują:

  • rozszerzenie górnej warstwy ochronnej wyświetlacza Infinity Flex. Tak, aby wykraczała poza ramkę – dzięki temu w sposób oczywisty stanowi integralną część wyświetlacza, której nie należy usuwać,
  • skuteczniejszą ochronę smartfona przed zanieczyszczeniami przy jednoczesnym zapewnieniu wrażeń z użytkowania charakterystycznych dla składanego urządzenia:

– wzmocnienie górnej i dolnej części zawiasu nowymi nakładkami ochronnymi,

–  dodanie warstwy metalu pod wyświetlaczem Infinity Flex, by lepiej go chronić,

– zmniejszenie przestrzeni pomiędzy zawiasem a korpusem telefonu.

galaxy fold

Poza wprowadzeniem powyższych modyfikacji stale pracują nad poprawą ogólnego komfortu użytkowania Galaxy Fold. Między innymi przez dostosowanie większej liczby aplikacji i usług pod kątem wyjątkowych wrażeń płynących z korzystania ze składanego urządzenia. Przeprowadzają obecnie końcowe testy produktu, by na wybranych rynkach udostępnić konsumentom Galaxy Fold już we wrześniu br. Szczegóły dotyczące dostępności zostaną przekazane w miarę zbliżania się terminu wprowadzenia na rynek.

Galaxy Fold stanowi zupełnie nową koncepcję smartfonu i zmienia sposób interakcji, komunikacji i doświadczania życia codziennego. Ten dopracowany, smukły i zamknięty w elegancko wykończonej obudowie telefon sprawia, że gdziekolwiek jesteś, wszystko, co potrzebne, masz widoczne jak na dłoni. Najważniejsze informacje można sprawdzić na zewnętrznym wyświetlaczu złożonego urządzenia, które wygodnie leży w dłoni. Po jego otwarciu możliwe jest korzystanie z wielu aplikacji jednocześnie: teraz z Galaxy Fold można jednocześnie np. przeglądać wykresy, prowadzić wideorozmowę i wyszukiwać informacje w internecie.

źródło: samsung

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *