Galaxy A71 5G i Galaxy A51 5G – nowe smartfony 5G.

Firma Samsung Electronics zaprezentowała nowe smartfony 5G: Galaxy A71 5G i Galaxy A51 5G. Oprócz 5G – łączności najnowszej generacji, urządzenia wyróżniają się z pewnością wyrazistym wyświetlaczem Infinity-O, poczwórnym aparatem i długo działającą baterią, by dostarczyć użytkownikom nowych ekscytujących doznań.
  •  Nowe modele Galaxy A rozszerzają portfolio smartfonów 5G oferowanych przez Samsung.
  • Urządzenia oferują wyrazisty wyświetlacz Infinity-O, wysokiej jakości poczwórny aparat i wytrzymałą baterię, by dotrzymać kroku użytkownikom.
  • Smartfony zadebiutują w Polsce w trzecim kwartale 2020r.
Rozrywka bez ograniczeń

Przede wszystkim dzięki niezwykle szybkiemu przesyłaniu strumieniowemu i pobieraniu danych przez sieć 5G, Galaxy A71 5G i A51 5G w mgnieniu oka przenoszą użytkownika w sam środek akcji. Niezależnie od tego, czy chodzi o korzystanie z gier podczas podróży, czy nagrywanie koncertu w rozdzielczości 4K i przesyłanie relacji na żywo znajomym – użytkownik zawsze otrzymuje najwyższą możliwą wydajność.

6,5-calowy wyświetlacz Super AMOLED Infinity-O w Galaxy A51 5G zapewnia kinową jakość obrazu na wyciągnięcie ręki. Natomiast użytkownicy preferujący większy ekran mogą sięgnąć po Galaxy A71 5G z 6,7-calowym wyświetlaczem Super AMOLED Plus Infinity-O. Dostępny w obu smartfonach tryb Game Booster, dzięki sztucznej inteligencji, utrzymuje optymalną wydajność w trakcie rozgrywki, a wytrzymała bateria o pojemności 4500 mAh zapewnia jeszcze dłuższą rozrywkę.

Dzięki wsparciu dla sieci 5G, Galaxy A71 5G i A51 5G pozwalają na błyskawiczne przesyłanie i pobieranie danych, zapewniając użytkownikom niesamowite doznania, np. w zakresie transmisji strumieniowej na żywo, czy udostępniania i grania. Smartfony wyposażono również w Samsung Knox, kompleksowy system zabezpieczeń, który gwarantuje, że zarówno urządzenie, jak i dane użytkownika są chronione.

Rejestruj i natychmiast udostępniaj

Przede wszystkim wydajne poczwórne aparaty fotograficzne w Galaxy A71 5G i A51 5G oraz innowacyjne funkcje AI sprawiają, że rejestrowanie i udostępnianie dynamicznych obrazów i filmów będzie jeszcze szybsze i łatwiejsze. Galaxy A71 5G wyposażono w główny aparat o rozdzielczości 64MP, a Galaxy A51 5G 48MP. Dodatkowo smartfony dysponują ultraszerokokątnym aparatem 12 MP, umożliwiającym zrobienie panoramicznego zdjęcia krajobrazu oraz aparatem makro 5 MP i aparatem głębi ostrości 5 MP. Dzięki nim można uchwycić nawet najdrobniejsze szczegóły, dodając profesjonalnie wyglądający efekt rozmycia tła wokół fotografowanego obiektu.

Możliwości wideo Galaxy A71 5G i A51 5G również są imponujące. Dzięki funkcji Super Steady, która automatycznie stabilizuje materiał filmowy, smartfony nagrywają płynne i profesjonalne klipy wideo, niezależnie od obiektu i warunków filmowania. Pamięć wewnętrzna 128 GB oraz obsługa kart Micro SD do 1 TB, sprawia, że filmy oraz zdjęcia można rejestrować i zapisywać bez obawy, że zabraknie na nie miejsca.

galaxy A71 5G

Z pewnością oba nowe modele Galaxy A charakteryzują się elegancką obudową i wysokiej jakości błyszczącym wykończeniem. Smartfony dostępne są również w nowych pastelowych kolorach. Model A71 5G jest dostępny w kolorach Prism Cube Black, Prism Cube Sliver i Prism Cube Blue. Natomiast model A51 5G oferowany jest w kolorach Prism Cube Black, Prism Cube White i Prism Cube Pink.

Specyfikacje Galaxy A71 5G i Galaxy A51 5G[1]
Galaxy A51 5GGalaxy A71 5G
Wyświetlacz[2]6,5” FHD+ Super AMOLEDWyświetlacz Infinity-O (1080 x 2400)6,7” FHD+ Super AMOLEDWyświetlacz Infinity-O (1080 x 2400)
Aparat[Aparat tylny]Główny: 48 MP, F2.0
Ultraszerokokątny: 12 MP, F2.2
Głębia ostrości: 5 MP, F2.2
Makro: 5 MP, F2.4
[Aparat przedni]32 MP, F2.2
[Aparat tylny]
Główny: 64 MP, F1.8 Ultraszerokokątny: 12 MP, F2.2
Głębia ostrości: 5 MP, F2.2
Makro: 5 MP, F2.4
[Aparat przedni]32 MP, F2.2
Parametry fizyczne159 x 74 x 8,6 mm163 x 76 x 8,1 mm
Procesorośmiordzeniowy(Dual 2.2 GHz + Hexa 1.8 GHz)ośmiordzeniowy(Dual 2.2 GHz + Hexa 1.8 GHz)
Pamięć[3]6 GB RAM 128 GB pamięci wewnętrznej
Gniazdo Micro SD (do 1 TB)
8 GB RAM 128 GB pamięci wewnętrznej
Gniazdo Micro SD (do 1 TB)
Bateria[4]4500 mAh (typowa)
Szybkie ładowanie adaptacyjne 15 W
4500 mAh (typowa)
Superszybkie ładowanie 25 W
Uwierzytelnianie
biometryczne
Ekranowy czytnik linii papilarnychEkranowy czytnik linii papilarnych
Kolor[5]Prism Cube BlackPrism Cube WhitePrism Cube PinkPrism Cube BlackPrism Cube SilverPrism Cube Blue

[1] Wszystkie funkcje, specyfikacje i inne informacje o urządzeniu przedstawione w niniejszym dokumencie, w tym między innymi zalety, design, budowa, ceny, specyfikacje, dostępność i możliwości, mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

[2] Ekran mierzony po przekątnej jako pełny prostokąt bez uwzględnienia zaokrąglonych narożników. Rzeczywista powierzchnia wyświetlania jest mniejsza z uwagi na zaokrąglone narożniki i otwór aparatu.

[3] Ilość dostępnej pamięci RAM może różnić się w zależności od kraju i regionu.

[4] Wartość typowa uzyskana w badaniach w niezależnym laboratorium. Typową wartością jest szacunkowa średnia wartość uwzględniająca odchylenie pojemności baterii wśród próbek baterii badanych zgodnie z normą IEC 61960. Pojemność znamionowa (minimalna) wynosi 4370 mAh. Rzeczywisty czas pracy baterii może się różnić w zależności od warunków sieci, sposobu użytkowania i innych czynników.

[5] Dostępność może się różnić w zależności od kraju.

źródło: samsung

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *