Galaxy A52s 5G aż 300 PLN zwrotu za zakup smartfonu.

Rusza niezwykła październikowa promocja od Samsung. Przy zakupie smartfonu Galaxy A52s 5G można zyskać aż 300 PLN zwrotu na konto.

Kupując smartfon Galaxy A52s 5G w terminie od 4 do 24 października 2021 u partnerów handlowych, można zyskać częściowy zwrot wydanej kwoty, korzystając z promocji cashback[1].

Jak wziąć udział z promocji?

Dokonaj zakupu Galaxy A52s 5G w okresie od 04.10 do 24.10.2021 u partnerów handlowych[2].

Aktywuj zakupione urządzenie i zgłoś się do udziału w promocji, klikając w baner dostępny w aplikacji Samsung Members na urządzeniu. Następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy w terminie od 04.10.2021 do 30.10.2021. Do formularza należy załączyć dowód zakupu urządzenia.

Wypłata nagrody nastąpi w ciągu 21 dni kalendarzowych od daty akceptacji zgłoszenia.

Pula zwrotów w promocji jest ograniczona. Uczestnik może otrzymać tylko jedną nagrodę. Promocja trwa do 24.10.2021 lub do wyczerpania puli nagród. O przyznaniu nagrody decyduje termin zgłoszenia do promocji. Szczegółowe warunki oraz regulamin promocji można znaleźć na stronie: zwrot-A52s5G.samsung.pl.

[1] Szczegółowe warunki oraz regulamin promocji „Promocja cashback – Galaxy A52s 5G – zwrot 300 zł” można znaleźć na stronie: zwrot-A52s5G.samsung.pl.

[2] Partnerzy prowadzący  promocję: Orange Polska S.A., P4 Sp. z o.o., Polkomtel Sp. z o.o., T-Mobile Polska S.A., RTV EURO AGD (EURO-net Sp. z o.o.), oleole.pl (EURO-net Sp. z o.o.). Media Expert (TERG S.A.), electro.pl (TERG S.A.), avans.pl (TERG S.A.). Media Markt oraz Saturn (Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.), NEONET S.A., NEO24.PL S.A., Komputronik (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), karen.pl (Komputronik S.A. w restrukturyzacji). x-kom sp. z o.o., al.to sp. z o.o. I-Terra Sp. z o.o. –  Samsung Brandstores oraz samsung.com/pl/. Uwaga: Sklepy partnerskie epp.sklepsamsung.pl. sepol.sklepsamsung.pl,  sepm.sklepsamsung.pl prowadzone przez I-Terra sp. z o.o. nie biorą udziału w promocji. Vobis (I-Terra Sp. z o.o.), Samsung Brandstores (Matrix Media Sp. z o.o.), matrixmedia.pl (Matrix Media Sp. z o.o.), Tele Magic Sp. Z o.o. , 4CV Mobile Sp. Z o.o. SP. K (serwis na Postępu 14, Warszawa), Morele.net (Morele.net Sp. z o.o.), AB FOTO (Ab Foto Sp. z o.o.), Empik S.A.

źródło: samsung

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.