Dzień Pozytywnie Zakręconych to 100 złotówek od T-Mobile

Okazji do świętowania nigdy za wiele – nawet jeśli mowa o mniej znanych datach takich np. Dzień Pozytywnie Zakręconych. Właśnie z tej nietypowej okazji T-Mobile przygotował dla swoich klientów MIX oraz na kartę bonus w postaci 100 ekstra złotówek. Do wykorzystania na rozmowy do wszystkich sieci komórkowych, na numery stacjonarne, SMS-y, MMS-y w kraju i w roamingu UE. Prezent można aktywować od 17 do 19 sierpnia.

Nowa promocja jest kolejną odsłoną akcji skierowanej do wszystkich użytkowników do użytkowników usług T-Mobile na kartę i MIX z Taryfą Frii Mix, w ramach której do posiadaczy ofert trafiają bezpłatne bonusy, które mogą aktywować w określonych dniach, bez konieczności spełniania dodatkowych kryteriów.

Tym razem z okazji Dnia Pozytywnie Zakręconych, który obchodzony jest 17 sierpnia, T-Mobile ułatwia klientom wzbudzanie radości i wywoływanie uśmiechu na twarzach ich bliskich. Udostępniając każdemu 100 ekstra złotówek, które mogą wykorzystać na rozmowy bądź kontakt SMS-owy i MMS-owy z rodziną i przyjaciółmi. Bonus można zrealizować w kraju i w roamingu UE przez 7 dni od momentu jego odebrania. Każdy klient może skorzystać z promocji jeden raz.
 

Dzień Pozytywnie Zakręconych


Jak aktywować gratisowe złotówki? Nie wymaga to spełnienia żadnych dodatkowych warunków – wystarczy tylko wysłać SMS o treści: „TAK” na numer:

  • 80401 – w przypadku użytkowników na kartę,
  • 80404 – dla klientów oferty MIX.
     

W ostatnim czasie T-Mobile przygotował podobne prezenty m.in. z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca. Jak również z mniej oczywistych „świąt”, takich jak Dzień Emoji oraz Dzień Przyjaźni.

źródło: t-mobile

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *