Doładowania cykliczne w T-Mobile na kartę.

W T-Mobile i Heyah stawiają nie tylko na wysoką jakość usług, ale także wygodę swoich użytkowników. Dlatego wprowadzili nową opcję doładowań cyklicznych dla klientów T-Mobile na kartę, MIX i Heyah na kartę. Dzięki niej mogą oni ustawić dogodną dla siebie kwotę zasilenia raz, a potem swobodnie korzystać z usług, bez przeklikiwania się przez stronę w celu ponownego doładowania konta. Doładowania cykliczne to pierwsze takie rozwiązanie na polskim rynku telekomunikacyjnym.

Subskrypcyjne modele płatności za produkty nie bez powodu zyskują na popularności. Zapewniają one sporą wygodę dostępu do usług bez konieczności stałego przejmowania się płatnościami. Właśnie takie rozwiązanie – jako pierwszy operator na polskim rynku telekomunikacyjnym – wprowadzili dla klientów ofert T-Mobile na kartę, Heyah na kartę i MIX, oferując przy tym dużą swobodę doboru opcji do swoich potrzeb.

Jak działają doładowania cykliczne?

Zasilenia konta można dokonać, w zależności od oferty, na stonie www.doladowania.t-mobile.pl i www.doladuj.heyah.pl.

Decydując się na płatności cykliczne, użytkownik może wybrać jedną z 2 opcji:

  • doładowanie w wybranym przez siebie dniu miesiąca (od 1 do 28 dnia miesiąca),
  • co ile dni nastąpi doładowanie (np. co 16 dni).

Dodatkowo klient wybiera także kwotę – w przedziale od 5 do 500 zł, dla każdego zasilenia. Po podpięciu karty płatniczej doładowania cykliczne zostaną uruchomione.

źródło: t-mobile

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *