GryGry mobilne

Debiut Naganadel, Stakataka i Blacephalon w Pokémon GO!

Nadchodzi finałowa część sezonu „Świat cudów” w Pokémon GO. Na Trenerów czekają m.in. debiuty Ultra Bestii, nowe Field i Special Research, tematyczne akcesoria dla awatarów, nowości w sklepie, Collection Challenge.

Wybrane wydarzenia finałowej części sezonu „Świat cudów” w Pokémon GO będą trwały od godz. 10:00 w czwartek 23 maja do godz. 20:00 we wtorek 28 maja 2024 roku.

Debiut Naganadela

Naganadel – Pokémon Trujący Kolec – zadebiutuje w Pokémon GO! Począwszy od tego wydarzenia, trenerzy będą mogli ewoluować Poipole w Naganadela poprzez użycie 200 Poipole Candy po złapaniu 20 Pokémonów typu smoczego. Poipole jednocześnie musi mieć status Buddy’ego.

Pojawią się Stakataka i Blacephalon

Stakataka, Pokémon Mur Obronny, zadebiutuje w Pokémon GO w ramach pięciogwiazdkowych rajdów na półkuli wschodniej. Z kolei na półkuli zachodniej w ramach pięciogwiazdkowych rajdów po raz pierwszy pojawi się Blacephalon, Fajerwerkowy Pokémon. Dodatkowo, dla uczestników bitew grupowych przewidziany jest bonus: 2 razy więcej XP za pokonanie Ultrabestii.

Inne Pokémony, które pojawią się w rajdach:

· jednogwiazdkowych: Paldeański Wooper*, Hisuiański Qwilfish*, Hisuiański Sneasel*, Bagon*, Deino*.

· trzygwiazdkowych: Galariański Weezing*, Druddigon*, Turtonator*.

· megarajdach: Mega Pidgeot*.

* Jeśli się Wam poszczęści, możecie spotkać wersje Shiny!

Kogo spotkamy na dziko, w ramach Field Research?

Po raz pierwszy w Pokémon GO będzie można spotkać na dziko Shiny Mareanie. Inne Pokémony, które będą pojawiać się częściej w najbliższym czasie to: Ekansa*, Zubata*, Tentacoola*, Koffinga*, Stunky*, Croagunka*, Trubbisha*, Skrelpa*, Dratini*.

Niezmiennie, pojawią się nowe zadania w ramach związanego z wydarzeniem Field Research. Po ich ukończeniu będzie można spotkać następujące Pokémony: Nidoran♀*, Nidoran♂*, Trubbish*, Mareanie*, Goomy*, Jangmo-o.

* Jeśli się Wam poszczęści, możecie spotkać Shiny.

Special Research, Collection Challenge

Finałowa część sezonowego Special Research dostępna będzie do 9:59 czasu lokalnego w sobotę 1 czerwca 2024 roku. Trenerzy mogą wykonywać zadania, aby zdobyć XP, Supercukierki i przedmioty Mysterious Components, mieć szansę na dodatkowe spotkania z Pokémonami związanymi z wydarzeniem oraz Poipole Candy.

Gracze będą mogli zmierzyć się również z Collection Challenge związanym z wydarzeniem. Po wykonaniu wyzwania, uzyskają dodatkowe XP i spotkanie z Mareanie.

Atrakcje przygotowane przez Niantic

unnamed1.jpeg

Na Trenerów czekać będzie jeszcze szereg innych atrakcji. Od nowych przedmiotów dla awatara (kurtka i spodnie Naganadel), po płatne wydarzenie Time Research m.in. z czterema Premium Battle Pass, jednym Lucky Egg, spotkaniem z Mareanie oraz ze skrzydłami Naganadel, a także Ultrapudełkiem rajdowym z 25 Premium Battle Pass, 3 Remote Raid Pass oraz 10 Supercukierków.

unnamed4.jpeg

Szczegóły na blogu Pokémon GO.

Źródło: Pokemon Go materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *