Czerwony Samsung S10 wyłącznie w Plusie

Klienci Plusa mają szansę zakupić specjalną czerwoną wersję kolorystyczną wybranego Samsung Galaxy z rodziny S10 – zarówno Samsung Galaxy S10e, S10 oraz S10+.

Plus posiada wyłączność na wspomniane  smartfony i obejmuje ona cały polski rynek, zarówno w ofertach telekomów, jak i elektromarketów. Czerwony Samsung Galaxy S10 można kupić już od dziś w sieci Plus i na plus.pl.

Nowa wersja kolorystyczna będzie dotyczyła wszystkich modeli z rodziny Galaxy S10 – tegorocznych flagowców koreańskiego producenta. I tak, w kolorze czerwonym dostępne będą: Samsung Galaxy S10e, Galaxy S10 oraz Galaxy S10+. Wszystkie smartfony o tym kolorze wyposażono w 128 GB wbudowanej pamięci.

Czerwony Samsung S10

Telefony dostępne będą dla klientów Plusa w ofercie abonamentowej oraz w sklepie Plusa w ratach 0%. Ceny poszczególnych modeli, w abonamencie za 50 zł miesięcznie, kształtują się następująco:

Czerwony Samsung S10

Czerwony Samsung Galaxy S10 dostępny tylko w ofercie Plusa   

Linia flagowych smartfonów Samsung dostępna jest w ofercie Plusa. Smartfony z linii S10 cechują się wysokiej jakości wyświetlaczami wykonanymi w technologii Dynamic AMOLED ze wsparciem dla technologii HDR 10+.

Każdy ze smartfonów posiada również potrójny aparat z obiektywem szerokokątnym, dzięki czemu zdjęcia krajobrazów zyskają nową głębię. Telefony wyposażone zostały także w pojemne baterie z funkcją bezprzewodowego udostępniania energii między urządzeniami.

źródło: plus

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *