Cykliczne doładowania w Plusie na kartę

Plus we współpracy z Blue Media uruchomił na stronie doladuj.plus.pl i doladuj.plushbezlimitu.pl doładowania cykliczne.

Dzięki nowym możliwościom klienci Plusa nie muszą pamiętać o samodzielnym doładowywaniu swojego konta. Wystarczy raz określić kwotę i częstotliwość doładowania, a płatność jest realizowana automatycznie.

Aby uruchomić usługę cykliczne doładowania, wystarczy wejść na www.doladuj.plus.pl/doladowanie . Następnie zalogować się na swoje konto Plusa (lub zarejestrować, jeśli jeszcze się go nie posiada). Później należy wybrać cykliczny typ doładowania, określić częstotliwość (np. co ile dni lub którego dnia każdego miesiąca) oraz kwotę doładowań. Po podaniu numeru telefonu, nazwy kontaktu i akceptacji regulaminu usługi należy wprowadzić dane karty płatniczej (kredytowej lub debetowej) i potwierdzić pierwszą płatność.

Po uruchomieniu usługi cyklicznych doładowań nie trzeba już pamiętać o samodzielnym zasilaniu swojego konta w Plusie. Płatność będzie realizowana automatycznie według zaplanowanego schematu.

W każdej chwili można także wyłączyć usługę lub zmienić kwotę czy częstotliwość doładowań.

Za bezpieczeństwo usługi doładowań cyklicznych odpowiada Blue Media. Licencjonowana przez KNF krajowa instytucja płatnicza, jedna z największych spółek technologiczno-finansowych w Polsce.

źródło: plus

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *