Busuu – aplikacja do nauki języków w Plusie!

Ucz się języków obcych kiedy chcesz i gdzie chcesz, także w trybie offline!Busuu, jedna z najbardziej popularnych aplikacji do nauki języków, jest już dostępna w sieci Plus. To kolejna po Squla i Loloki usługa edukacyjna, którą klienci mogą dopisać do Rachunku Plus.

Busuu oferuje audiowizualny materiał dydaktyczny do nauki języków, które można dodać do własnego portfolio i robić ćwiczenia we własnym tempie. Można wybrać spośród dwunastu kursów językowych: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, portugalski, rosyjski, turecki, arabski, chiński, japoński oraz polski.

Busuu to ponad 1000 lekcji stworzonych przez ekspertów językowych. Lekcje wzbogacone są technikami uczenia maszynowego, takimi jak spersonalizowane plany nauki czy rozpoznawania mowy. Pozwala uczyć się budować zdania dzięki zaawansowanym rozdziałom gramatycznym, a także utrwala poznane słownictwo.

Busuu to także społeczność 90 milionów kursantów, którzy pomagają sobie nawzajem robić postępy. Natychmiast ocenią wykonane ćwiczenia pisemne oraz ustne oraz dzięki konwersacjom pomogą ćwiczyć umiejętności mówienia.

Dzięki aplikacji mobilnej można uczy kiedy się chce i gdzie się chce. Także w trybie offline bowiem pozwala pobrać wszystkie lekcje i korzystać z nielimitowanego dostępu zawsze i wszędzie.

Klienci Plusa mogą korzystać z usługi na specjalnych warunkach – wystarczy wejść na stronę plus.pl/busuu i przejść na link z płatnością by dopisać ją do rachunku telefonicznego w sieci Plus i uzyskać możliwość subskrypcji tygodniowej w cenie 4,99!

źródło: plus

Jedna myśl na temat “Busuu – aplikacja do nauki języków w Plusie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *