Apple Watch Series 4 z wbudowaną łącznością mobilną dostępny w Orange Polska

Do oferty Orange Polska wszedł Apple Watch Series 4. Urządzenie zostało przeprojektowane i udoskonalone tak, by wyglądać jeszcze lepiej. Teraz może zapewniać przełomowe rozwiązania komunikacji dzięki wbudowanej łączności mobilnej (eSIM). A także radzić sobie z funkcjami fitness. Żeby zachęcić klientów do przetestowania urządzenia, Orange Polska zaproponował specjalny pakiet startowy. Apple Watch Series 4 dostępny jest w salonach i stronie internetowej.

Apple Watch Series 4 ma wyświetlacz większy o ponad 30% ze smuklejszą i mniejszą kopertą oraz nowy interfejs z większą ilością informacji i szczegółów. Niezależnie od tego, czy właściciel biega, pływa czy spędza aktywnie czas w inny sposób urządzenie, dzięki wbudowanej łączności mobilnej umożliwia mu m.in. rozmowy telefoniczne nawet jeżeli jego iPhone nie ma w pobliżu. Najnowszy Apple Watch wraz z watchOS 5 posiadają szereg zaawansowanych rozwiązań związanych z łącznością. A także rewolucyjne rozwiązania dla dbających o zdrowie, w tym nowy akcelerometr i żyroskop, które potrafią wykryć upadek użytkownika.

Apple Watch Series 4

Wraz z polską premierą Apple Watch Series 4, Orange Polska oferuje wsparcie przy pomocy technologii eSIM. Dzięki Apple Watch Series 4 użytkownicy mogą pozostawać w kontakcie, nawet jeśli nie są  połączeni Bluetoothem z ich iPhone lub nie mają dostępu do Wi-Fi. Apple Watch Series 4to atrakcyjna propozycja np. dla osób, które chciałyby uprawiać sport lub jogging jedynie z zegarkiem. Ponadto jeśli użytkownik zapomni zabrać iPhona z domu lub z pracy lub jeśli wyładuje mu się bateria, ma nadal kontakt z rodziną i przyjaciółmi.

Po pierwszej aktywacji, karta „Ekstra karta eSIM” jest bezpłatna przez okres 6 miesięcy w ramach promocji „Mój pierwszy eSIM”. A po tym okresie jej koszt wynosi 9 zł miesięcznie. Aktywacja każdej kolejnej karty „Ekstra karta eSIM” to koszt 5 zł. A opłata miesięczna w wysokości 9 zł obowiązuje od pierwszego miesiąca. Klienci indywidualni z abonamentem komórkowym mogą aktywować kartę „Ekstra karta eSIM” bezpośrednio z aplikacji „Watch” na ich iPhonie.

źródło:  orange

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *