AppGallery – pobierz aplikację i odbierz prezent

Każdy użytkownik smartfonów i tabletów Huawei, który pobierze aplikacje IPLA, Empik Go, WP Pilot lub Allegro ze sklepu z aplikacjami Huawei AppGallery, otrzyma w prezencie atrakcyjną ofertę w zależności od wybranej aplikacji. Na przykład miesięczny, darmowy dostęp do wersji Premium w IPLA lub do e-booków i audiobooków w Empik Go. Promocja potrwa do 31 grudnia lub do wyczerpania voucherów. Natomiast warunkiem odebrania kuponu jest posiadanie ID Huawei.

Równolegle do oferty promocyjnej, Huawei ruszył z kampanią digitalową zachęcającą użytkowników do pobierania aplikacji z Huawei AppGallery. Humorystyczne filmy, które co tydzień będą pojawiać się w nowych odsłonach na kanałach społecznościowych marki, prezentują atrakcyjność nowej oferty Huawei pod hasłem „Dobrze jest mieć wybór”.

Świat lektur w kieszeni

Użytkownicy, którzy pobiorą z AppGallery aplikację Empik Go, otrzymają 30-dniowy, darmowy dostęp do e-booków i audiobooków. Będą mogli wybierać z ponad 40 tysięcy pozycji. Liczba voucherów jest ograniczona – Huawei i Empik Go przygotowały 10 tysięcy kodów promocyjnych.

Telewizja na wyciągnięcie ręki

Pobierając aplikację WP Pilot z AppGallery, użytkownicy urządzeń mobilnych Huawei otrzymają voucher dający im 14 dni darmowego dostępu do ponad 30 programów TV. W tym kanałów filmowych, na terenie całej Unii Europejskiej. Natomiast ci, którzy zainstalują aplikację IPLA, otrzymają miesięczny, darmowy dostęp do programów telewizyjnych w wersji Premium.

Jeszcze tańsze zakupy internetowe

Osoby, które pobiorą aplikację Allegro, otrzymają 10 Monet Allegro. 5 za pobranie aplikacji z AppGallery i 5 za pierwszy zakup na Allegro. Monety można wykorzystać podczas przyszłych zakupów w serwisie.

Bezprzewodowy router HUAWEI Wi-Fi WS5200 V2 – szybki Internet dla wszystkich domowników

Pierwszy krok – ID Huawei
Aby skorzystać ze specjalnych ofert, wystarczy zalogować się na urządzeniu mobilnym Huawei przy pomocy ID Huawei. Osoby, które nie posiadają ID Huawei, a mają smartfon marki, mogą bezpłatnie je założyć wchodząc w Ustawienia urządzenia. W kolejnym kroku należy wejść do sklepu z aplikacjami Huawei AppGallery. Następnie ściągnąć jedną lub więcej spośród aplikacji objętych ofertą: Allegro, Empik Go, IPLA i WP Pilot. W kolejnym kroku wystarczy kliknąć w sekcję „Prezenty”, Znajduje się ona na karcie aplikacji, a następnie odebrać swój kupon i postępować dalej zgodnie z instrukcją.

Oferta trwa do 31 grudnia lub do wyczerpania voucherów.

źródło: Huawei

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *