Aplikacja Mój T-Mobile w nowej odsłonie

Nowoczesny design, intuicyjna obsługa oraz nowe funkcje – tak w skrócie prezentuje się najnowsza odsłona aplikacji „Mój T-Mobile”. O tym, jak sprawdza się w praktyce, klienci T-Mobile mogą przekonać się od dziś. Dokonując aktualizacji aplikacji lub pobierając ją ze sklepu Google Play. W najbliższych dniach aplikacja „Mój T-Mobile” będzie dostępna również w App Store oraz Huawei AppGallery.
Aplikacja "Mój T-Mobile"

Z aplikacji „Mój T-Mobile” korzysta obecnie blisko połowa klientów operatora (42%), zarządzając w niej swoimi usługami, opłacając faktury, czy aktywując cotygodniowe bonusy w ramach akcji Happy Fridays. Od dziś, za sprawą nowego designu, używanie aplikacji będzie jeszcze szybsze i bardziej intuicyjne. W nowej odsłonie apki „Mój T-Mobile” dominują dwa kolory – magenta i biel – jednak użytkownicy mogą również skorzystać z nowej opcji trybu ciemnego. Przeglądanie aplikacji po zmroku stanie się dzięki temu bardziej komfortowe i mniej męczące dla oczu.

Poza widocznej na pierwszy rzut oka zmianie szaty graficznej użytkownicy z pewnością docenią także nowe funkcje aplikacji tak jak:
  • możliwość sprawdzenia kodu PUK,
  • podgląd listy połączeń,
  • zmiana języka aplikacji z polskiego na angielski (i odwrotnie),
  • możliwość ustawienia doładowania cyklicznego,
  • płatność za faktury bez prowizji.

Najnowsza aplikacja „Mój T-Mobile” jest już dostępna na systemie Android od wersji 5.0. W najbliższych dniach pojawi się również na i IOS w wersji 11.3 lub wyższej. Można ją także już pobrać w sklepie Google Play, a wkrótce także w App Store oraz Huawei AppGallery. W najbliższych tygodniach w aplikacji pojawią się kolejne udogodnienia.

źródło: t-mobile

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *