Allview wprowadza dwa tablety Viva H1002 LTE oraz Viva H802 LTE

Allview wprowadza do sprzedaży tablety Viva H1002 LTE oraz Viva H802 LTE. Są to dwa urządzenia oferujące mobilność i wielozadaniowość dla swoich użytkowników. Tablety wyposażone są w 10.1 i 8-calowe wyświetlacze. Posaidają łączność 4G w standardach FDD i TDD oraz pracują na systemie operacyjnym Android™ 7.0 Nougat.

 

 

”Urządzenia te są idealne dla ludzi o dynamicznym stylu życia, którzy zawsze chcą być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, bez kompromisów w dziedzinie mobilności i wielozadaniowości. Jest to idealne połączenie potrzeb zawodowych i rozrywkowych.”

mówi Lucian Peticila, General Manager Allview.

 

Tablety wyposażone są w 3GB pamięci RAM (Viva H1002 LTE) oraz 2GB RAM (Viva H802 LTE). Oba posiadają 16GB pamięci Flash, którą można rozszerzyć nawet do 128GB, za pomocą karty microSD.

Dzięki wyświetlaczowi IPS o rozdzielczości 1280x800px i szerokim kącie widzenia, tablet Viva H1002 LTE jest idealnym urządzeniem do profesjonalnych prezentacji lub rozrywki. Podczas, gdy Viva H802 LTE jest skrojony na miarę dla użytkowników szukających mobilności i komfortu użytkowania. Funkcja podziału ekranu została stworzona z myślą o użytkownikach wymagających wielozadaniowości. Ponieważ oferuje ona możliwość jednoczesnej pracy na dwóch różnych aplikacjach.

 

Oba tablety wyposażone są dwa aparaty fotograficzne, w główny o rozdzielczości 5MP oraz przedni aparat oferujący rozmowy wideo za pomocą dedykowanych aplikacji.

 

Dla obu urządzeń dostępne są w sprzedaży dedykowane etui. Chronią one tablet przed uszkodzeniami oraz mogą być używane również jako stojak urządzenia.

 

Oba tablety dostępne są w sklepie internetowym Allview w cenie 699 zł – Viva H802 LTE oraz 799 zł – Viva H1002 LTE. Produkty dostępne są w przedsprzedaży. Wysyłki rozpoczną się od 22 czerwca 2017.

 

 

 

źródło: allview

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *