3 GB w prezencie dla klientów indywidualnych T-Mobile

W ostatnim czasie pogoda lubi nas zaskakiwać. Na to, czy spadnie śnieg czy nie, wpływu nie mamy. Za to klienci indywidualni, jak co tydzień, mogą być pewni prezentu w ramach akcji Happy Fridays. Tym razem w T-Mobile przygotowali dla nich 3 GB, które zapewnią giga frajdę na przykład z ulubionym serialem czy muzyką. Bonus można odebrać od 29 do 31 stycznia w aplikacji „Mój T-Mobile” lub poprzez SMS.

Kiedy pogoda za oknem nie zachęca do długich spacerów, dobrze mieć trochę transferu w zapasie, by obejrzeć ulubione filmy i seriale. Na zbliżający się weekend w T-Mobile przygotowali więc dla klientów indywidualnych oferty abonamentowej, MIX i na kartę pakiet 3 GB do wykorzystania w kraju. Dzięki niemu spędzą oni miło czas, bez względu na to co dzieje się za oknem.

3 GB
Jak odebrać prezent?

Pakiet gigabajtów czeka na chętnych przez cały weekend – od 29 do 31 stycznia 202 r. w aplikacji „Mój T Mobile”. Można go również odebrać poprzez wysłanie SMS o treści „HF” na bezpłatny numer 80800. Bonus zostanie aktywowany w ciągu 72 godzin. W przypadku użytkowników MIX i na kartę pozostanie on ważny przez 7 dni. Natomiast osoby posiadające abonament będą mogły korzystać z prezentu do końca cyklu rozliczeniowego.

źródło: t-mobile

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *