GSMOperatorzy GSM

W Mobile Vikings powracają Vikejszyn!

Wakacje już są dlatego z myślą o Waszych urlopowych planach i potrzebach w Mobile Vikings reaktywują Vikejszyn – 11 GB za 8 zł!

Dzięki promocyjnej paczce internetu będziecie mogli zarówno dzielić się wrażeniami z wyjazdu ze znajomymi, jak i na bieżąco monitorować sytuację za szybką smartfona. Gigabajtów wystarczy na wysyłanie snapów, przeglądanie i wrzucanie fotek na Insta, scrollowanie fejsa oraz całą masę innych rzeczy. Jeśli jednak nadal macie wątpliwości jak spożytkować taką paczkę internetu, prezentujemy kilka aplikacji, dzięki którym zaplanujecie swoją wymarzoną podróż.

Po raz kolejny uruchamiają ofertę VIKejszyn – 11 GB za 8 zeta! Promocja ważna jest od 28 czerwca do 31 sierpnia.

Tak jak w ubiegłym roku pakiet możecie zakupić ze środków dostępnych na Waszej vikingowej karcie. Wystarczy, że zalogujecie się na swoim koncie na stronie internetowej www.mobilevikings.pl lub aktywujecie ofertę przy pomocy aplikacji Mobile Vikings – Viking App.

Jednorazowa promocja jest ważna na terenie Polski przez 31 dni od momentu aktywacji. Możecie przedłużyć jej ważność doładowując swoje konto w ciągu 31 dni.

Jeśli zastanawiacie się jak spożytkować tyle transferu, przedstawiamy kilka aplikacji, które pomogą Wam zaplanować każdą podróż.

PackMeApp

Aplikacja, która umożliwia przygotowanie listy rzeczy do spakowania na dłuższe i krótsze wyjazdy. Przedmioty, które mogą się przydać na wakacjach, zostały podzielone na kategorie: „dla dziecka”, „elektronika” czy „kemping”. Z każdej z nich należy wybrać odpowiednią liczbę potrzebnych rzeczy i dopisać do listy. Dodatkowo w widoku pakowania można odznaczyć elementy już spakowane. Tak skomponowane listy jesteście w stanie udostępniać za pośrednictwem innych aplikacji i korzystać z nich przy różnych okazjach.

Maps.Me

Szczegółowe mapy całego świata dostępne w trybie offline. Aplikacja działa zawsze i wszędzie, a do jej obsługi nie jest wymagane połączenie z Internetem. Przed podróżą ściągacie interesujące Was mapy, mając pewność że będziecie mieć do nich dostęp. Z listy wybieracie jeden region a następnie konkretne państwo. Program sprawdza się zarówno w mieście, jak i w trasie. W wersji płatnej jest też opcja pobrania map danego kraju z możliwością wyznaczania tras offline. To się nazywa coś!

Azuon

Azuon to osobiste i w pełni konfigurowalne narzędzie, które jako pierwsze, bo jeszcze przed znanymi serwisami biletowymi, powiadomi Was o super ofercie na bilet lotniczy! Aplikacja przeszukuje loty z wielu lotnisk do wybranych destynacji w zadanym zakresie dat, aby znaleźć najtańsze połączenia. Dostępny zarówno na Androida, jak i w wersji desktopowej na Windowsa. Co istotne, aplikacja jest płatna – dostęp do niej kosztuje 9 euro na kwartał.

Duolingo

Bezpłatna i bardzo dobrze zaprojektowanej aplikacja do nauki języków obcych. I choć nie jest to odpowiednik intensywnego kursu z native speakerem, Duolingo jest świetnym sposobem na zdobycie podstaw lub przedłużanie gramatyki i słownictwa przed wyjazdem za granicę. Podobnie jak gra komputerowa, aplikacja prowadzi przez poziomy, które należy zaliczyć przed osiągnięciem postępu. Na swojej drodze do nauki języka obcego możecie zdobywać punkty za poprawne odpowiedzi, wykonywać zadania na czas i gromadzić doświadczenie.

Time Out

Jeżeli poszukujecie mobilnego towarzysza podróży, który nie tylko ma bogatą wiedzę, ale też świetnie wygląda i bezproblemowo działa, to koniecznie dajcie szansę Time Out. Darmowa aplikacja obejmuje wszystko, od barów, restauracji, atrakcji i eventów. Dzięki inteligentnej wyszukiwarce wydarzeń, na wyjeździe na pewno nie będziecie się nudzić. Nie ominą Was koncerty, festiwale czy jednorazowe wydarzenia odbywające się w Waszej okolicy. Za pośrednictwem aplikacji możecie także zarezerwować restauracje i bilety koncertowe oraz utworzyć specjalny przewodnik turystyczny.

Wyposażeni w dodatkowe gigabajty i takie aplikacje możecie wypoczywać bez stresu!

 

 

 

 

źródło: mobile vikings