200 GB w 5G to mistrzowska oferta w T-Mobile.

Sezon na piłkarskie emocje na najwyższym poziomie otwarty! Z okazji zbliżających się Mistrzostw Europy w piłce nożnej dla fanów futbolu w T-Mobile przygotowali mistrzowską ofertę, dzięki której kibicowanie polskiej reprezentacji będzie jeszcze przyjemniejsze. W ramach programu „Korzyści dla domu” od 2 czerwca do 15 lipca będzie można zgarnąć doskonałą ofertę abonamentową 5G z giga paczką 200 GB od 45 zł miesięcznie lub telewizor LG 4K 55 cali za 999 zł. Nowym ofertom towarzyszy kampania reklamowa z trzema spotami – w jednym z nich, promującym największą sieć 5G w Polsce od T-Mobile, można zobaczyć ich ambasadora Roberta Lewandowskiego.

W T-Mobile stawiają sobie wysokie cele tak jak ich ambasador Robert Lewandowski, który z ogromnym sukcesem zakończył sezon w Bundeslidze. Jako sponsor reprezentacji Polski także idą na rekord i chcą z okazji zbliżających się Mistrzostw Europy w piłce nożnej dać swoim użytkownikom mistrzowską ofertę abonamentową 200 GB w 5G za kwotę od 45 zł miesięcznie.

200 GB w 5G

Cena ta jest dostępna w ramach programu „Korzyści dla domu”, czyli jest skierowana do klientów indywidualnych, którzy posiadają co najmniej jeden abonament komórkowy w T-Mobile (z wykluczeniem taryf XS i S). Najtańszy pakiet dwóch abonamentów z ofertą mistrzowską będzie zatem kosztował 100 zł miesięcznie (taryfa M za 55 zł / mies. + taryfa mistrzowska za 45 zł / mies.). Decydując się na ofertę mistrzowską, można również skorzystać ze zniżek do 200 zł na urządzenia z dostępem do sieci 5G.

Piłkarskie rozgrywki na dużym ekranie

Niejeden widz pragnie zanurzyć się w sportowych emocjach, oglądając je na większym ekranie – dzięki temu może czuć się częścią wydarzeń na murawie. Dlatego przygotowaliśmy jeszcze jedną ofertę, w ramach której można stać się posiadaczem nowoczesnego telewizora LG 4K 55 cali 55UN711C za 999 zł na raty 0%. Cena ta obowiązuje wraz z taryfą XL+, jeśli klient zdecyduje się tego samego dnia dobrać kolejną ofertę abonamentową od T-Mobile, np. S za 45 zł lub M za 55 zł miesięcznie. To korzystne rozwiązanie dla tych, którzy marzą o obrazach oddających w najlepszej jakości ostrą rywalizację, jaka zapowiada się na EURO 2021.

200 GB w 5G

Sportowe emocje na pierwszym miejscu

Mistrzowskiej ofercie towarzyszy kampania reklamowa z udziałem Roberta Lewandowskiego, który zapoznaje się z materiałami wideo fanów naśladujących jego piłkarskie wyczyny. Spot, utrzymany w piłkarskim klimacie, puentuje go deklaracja T-Mobile, że bez względu na to, czy niesamowite rzeczy wolimy tworzyć, czy oglądać, zawsze możemy korzystać z potencjału największej sieci 5G w Polsce od T-Mobile.

źródło: t-mobile

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *