W Plus Abonament od teraz TIDAL, HBO i Liga Mistrzów UEFA przez trzy miesiące w prezencie!

Świąteczna niespodzianka w Plus Abonament, czyli serwis muzyczny TIDAL, pakiet filmowy HBO oraz europejskie puchary – Liga Mistrzów i Liga Europy przez trzy miesiące w prezencie! Dostępna jest nowa promocja, dzięki której klienci mają możliwość jednoczesnego bezpłatnego korzystania ze wszystkich trzech usług premium oferowanych w sieci Plus!

Od 4 listopada Plus wprowadza w swojej ofercie abonamentowej możliwość wypróbowania przez trzy miesiące trzech usług. Są to TIDAL, IPLA HBO i IPLA Polsat Sport Premium. Będą dostępne w tym czasie bez opłat. Natomiast po okresie próbnym można zrezygnować lub korzystać zarówno z jednej, jak i dwóch lub nawet wszystkich trzech usług zgodnie z cennikiem subskrypcji. Z promocji mogą skorzystać nowi oraz przedłużający umowę klienci oferty Plus Abonament.

W promocji dostępne są:
  • Serwis TIDAL umożliwia słuchanie muzyki na żądanie w wysokiej jakości. Zarówno online, jak i w trybie offline. Zawiera miliony utworów polskich i zagranicznych artystów. Po upływie darmowego trzymiesięcznego okresu próbnego opłata za usługę TIDAL wynosi 19,99 zł miesięcznie.
  • Pakiet IPLA HBO, dostępny na ipla.tv, zawierający ceniony przez widzów na całym świecie serwis online HBO z kanałami telewizyjnymi i VOD. Jak również hity filmowe i kultowe seriale na następujących kanałach telewizyjnych: Cinemax, Cinemax 2, AXN, AXN Black, AXN Spin, AXN White. Po upływie darmowego trzy miesięcznego okresu próbnego opłata za Pakiet IPLA HBO wynosi 20 zł miesięcznie.
  • Pakiet IPLA Polsat Sport Premium na ipla.tv zawierający transmisje na żywo wszystkich meczów Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA. A także związane z nimi specjalne programy oraz kanały Polsat Sport Premium 1 i 2. Po zakończeniu darmowego trzymiesięcznego okresu próbnego opłata za pakiet wynosi 40 zł miesięcznie.
w plus abonament
Plus Abonament to trzy proste taryfy za 30, 40 i 50 zł. A w nich nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz Internet do tego. W abonamencie za 50 zł dostępny jest Internet bez końca. Pakiet 12 GB, po wykorzystaniu którego można korzystać z Internetu z prędkością 1 Mb/s.

W dodatkowym abonamencie za 70 zł miesięcznie, klient otrzymuje usługi telekomunikacyjne bez limitu, dwa razy większy podstawowy pakiet internetowy 24 GB, po użyciu którego można dalej swobodnie korzystać z Internetu z prędkością 2 Mb/s. A także wybraną usługę: TIDAL, HBO GO lub Pakiet IPLA Polsat Sport Premium w cenie abonamentu.

Klienci którzy bardzo dużo korzystają z Internetu, także na innych urządzeniach niż smartfon, mogą wybrać abonament za 75 zł. W ramach którego wszystko jest bez limitu, a pakiet internetowy to aż 72 GB.

W każdym z wymienionych abonamentów można skorzystać z promocji „3 miesiące gratis”. Przy czym w abonamencie za 70 zł wybrany serwis jest wliczony w cenę abonamentu. Natomiast dla pozostałych są przez trzy miesiące w prezencie.

Abonament w Plusie to idealne rozwiązanie dla rodzin. Każdy klient z abonamentem minimum 50 zł może w dowolnym momencie dobrać kolejne karty nawet za 50% ceny. A to pozwala na elastyczne i w miarę pojawiających się potrzeb podejmowanie decyzji w tej sprawie.

Promocja „3 miesiące gratis” obowiązuje do 26 grudnia 2019 r.

w plus abonament

źródło: plus

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *