Samsung Galaxy A30s – graj, rejestruj, udostępniaj.

Firma Samsung Electronics zaprezentowała nowy smartfon Galaxy A30s. Dzięki wszechstronnemu aparatowi fotograficznemu, pozbawionemu elementów rozpraszających uwagę wyświetlaczowi Infinity i długiemu czasowi pracy baterii urządzenie pozwala rejestrować i natychmiast udostępniać swoje doświadczenia. Dlatego czyni go to stworzonym do życia LIVE.

Samsung Galaxy A30s

Smartfony stały się niezwykle istotną częścią życia ludzi, łącząc ich oraz umożliwiając im dzielenie się doświadczeniami i wchodzenie w interakcję z całym światem. Użytkownicy chcą jak najlepiej wykorzystać swoje urządzenia i oczekują, że stworzymy im taką możliwość”. Powiedział YeonJeong Kim, Vice President and Head of Innovative Product Planning Group, Mobile Communications Business, Samsung Electronics.  „W miarę, jak zmienia się sposób korzystania ze smartfonów, staramy się nieustannie wprowadzać innowacje, aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze wrażenia z używania urządzeń mobilnych. Nowe Galaxy A30s stanowią kolejny krok w zapewnieniu najwyższego poziomu wydajności podczas korzystania z podstawowych codziennych funkcji.”

Samsung Galaxy A30s zaskakuje nas nowym designem, który obejmuje wyjątkowy geometryczny wzór i futurystyczny efekt holograficzny z tyłu urządzenia. Smartfon dostępny jest w czterech stylowych kolorach – czarnym Prism Crush Black, białym Prism Crush White i zielonym Prism Crush Green.

Samsung Galaxy A30s
Samsung Galaxy A30s

Za sprawą długo działającej baterii o mocy 4000 mAh, obsługi szybkiego ładowania i opartej na AI aplikacji Game Booster Galaxy A30s użytkownik nie musi się martwić, że telefon rozładuje się podczas długiego grania.

Samsung Galaxy A30s

Galaxy A30s wyposażono w potrójny aparat tylny: ulepszony aparat główny 25 MP, ultraszerokokątny aparat 8 MP i nowy aparat głębi 5 MP. Dzięki funkcji Live Focus oferowanej przez aparat głębi 5 MP można stosować profesjonalnej jakości efekty bokeh. A także szybko i bez wysiłku tworzyć bardziej dynamiczne portrety, aby uchwycić nastrój chwili. Wyrafinowane narzędzia fotograficzne, takie jak funkcje Intelligent Flaw Detector i Scene Optimizer, sprawiają, że fotografowanie za pomocą Galaxy A30s jest łatwe i wygodne.

Galaxy A30s wyposażony jest też w ekranowy czytnik linii papilarnych. Pozwala to znacznie łatwiej i bardziej intuicyjnie zapewnić bezpieczeństwo treści użytkownika bez ingerencji w design urządzenia.

Dzięki Galaxy Galaxy A30s można też bezproblemowo korzystać z ekosystemu Galaxy, w tym z usług takich jak Samsung Health, czy Knox.

Specyfikacje Samsung Galaxy A30s[1]

Galaxy A30s
Wyświetlacz
/wielkość/
rozdzielczość
6,4 cala, HD+ (720×1560)
Super AMOLED4
Wyświetlacz InfinityWyświetlacz Infinity-V
Aparat fotograficzny/Tył 25 MP + 5 MP + 8 MP
(obiektyw ultraszerokokątny)
Aparat fotograficzny/ Przód16 MP (F2,0)
ProcesorDwurdzeniowy 1,8 GHz + sześciordzeniowy 1,6 Hz
Pamięć RAM4 GB2
Pamięć wewnętrzna64 GB2                                                  
microSDDo 512 GB
Bateria
Pojemność (typowa)
4000 mAh
ŁadowanieSzybkie ładowanie 15 W
Wymiary158,5 x 74,7 x 7,8 mm
Masa166 g
KolorPrism Crush Black, Prism Crush White I Prism Crush Green2
InneEkranowy skaner linii papilarnych,USB typu C

[1] Wszystkie funkcje, cechy, specyfikacje i inne informacje o produkcie podane w niniejszym dokumencie, w tym między innymi zalety, design, ceny, komponenty, wydajność, dostępność i możliwości, mogą ulec zmianie bez uprzedzenia.

źródło: samsung

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *