Plus Internet Stacjonarny teraz na infrastrukturze Orange.

Plus Internet Stacjonarny

Usługa Internetu światłowodowego od Plusa świadczona do tej pory w oparciu o infrastrukturę Netii. Teraz będzie dostępna także w nowych wybranych lokalizacjach, w których znajduje się infrastruktura Orange. To ponad dwukrotne zwiększenie zasięgu. Teraz blisko 39% gospodarstw domowych w całej Polsce będzie mogło korzystać z oferty Plus Internet Stacjonarny z prędkością nawet do 1 Gb/s.

Plus Internet Stacjonarny to oferta Internetu światłowodowego świadczona w oparciu o ogólnopolską infrastrukturę stacjonarną Netii. Dociera ona do prawie 2,7 mln gospodarstw domowych oraz do ponad 800 największych biurowców. Teraz jej dostępność zwiększono o infrastrukturę Orange. Nastąpi to w tzw. gminach regulowanych, czyli tych, w których decyzją UKE udostępniana jest ona innym operatorom. To 3,2 mln nowych gospodarstw domowych, które od 10 stycznia 2020 r. znajdą się w zasięgu Internetu światłowodowego Plusa.

Klienci, którzy posiadają w swoim domu okablowanie Orange będą więc mogli skorzystać zarówno z Internetu światłowodowego Plusa, jak i wygodnej Telewizji Kablowej IPTV od Cyfrowego Polsatu. Łącznie z klientami, którzy mają okablowanie Netii jest to prawie 39% gospodarstw domowych na terenie całego kraju.

Plus Internet Stacjonarny to trzy warianty oferty: dla mieszkania, dla domku i dla małych firm. A także trzy opcje prędkości: do 150 Mb/s, 500 Mb/s oraz do 1 Gb/s. Jest dostępna we wszystkich Punktach Sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu. Zarówno dla klientów indywidualnych, jak i małych firm z segmentu SOHO. Można z niej skorzystać w ramach Programów smartDOM i smartFIRMA. Klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu mogą otrzymać rabat na abonament w wysokości 10 zł.

źródło: plus

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *