NBA League Pass – najlepsza koszykówka w PLAY.

Wachlarz produktów i usług, za które możecie płacić dopisując je do swojego rachunku w PLAY jest już naprawdę imponujący. Zespół tworzący dla Was tę usługę dwoi się i troi z wprowadzaniem nowych partnerów do tego rozwiązania.

Liga NBA to najbardziej widowiskowe akcje, najcelniejsze rzuty, najbardziej popularni gracze i najwyższy poziom rozgrywek. Od dzisiaj w Play mogą zaproponować Wam dostęp do NBA League Pass!

Dostęp do usługi NBA League Pass to mnóstwo materiałów wideo na żywo i na żądanie:

  • wszystkie 1230 meczów w sezonie zasadniczym
  • wszystkie mecze play-off
  • Mecz Gwiazd na żywo
  • konkursy wsadów
  • konkursy trójek
  • cały kanał NBA TV
  • inne ekskluzywne materiały
NBA League Pass

Dzięki NBA League Pass macie pełny komfort wyboru i oglądacie to, co lubicie. Od teraz klienci Play jako jedyni w Polsce mogą skorzystać z tej ekskluzywnej oferty i aktywować subskrypcję NBA League Pass bez podawania karty kredytowej opłacając dostęp do usługi poprzez Zamów z Play (zarówno w ofertach na abonament jak i taryfach na kartę). Dzięki temu otrzymacie nielimitowany dostęp do materiałów na żywo oraz na żądanie. To pełnoprawna subskrypcja, która pozwala pobierać materiały na dowolne urządzenie oraz korzystać z materiałów All Star Weekend.

Usługę możecie zamówić na stronie nbaonplay.pl podając numer telefonu i przepisując kod PIN otrzymany SMSem w celu weryfikacji. Od teraz można zalogować się na konto używając numeru telefonu w Play na stronie watch.nba.com oraz pobierając aplikację ze sklepów Google Play oraz App Store.

Ile to kosztuje?

Specjalnie dla klientów zamawiających usługę w ten sposób pierwsze 14 dni pełnego dostępu jest darmowe. Przez ten czas można przetestować usługę i przekonać się, że naprawdę warto z niej korzystać. Po tym okresie subskrypcja kosztuje 18 zł tygodniowo (cena na oficjalnej stronie to 74,99 zł miesięcznie). W każdej chwili można zrezygnować z dostępu i aktywować go ponownie na najbardziej interesujące nas mecze.

UWAGA – Warto przetestować jak najszybciej! W ten weekend czeka nas Mecz Gwiazd pomiędzy zespołami, których kapitanami będą LeBron James oraz Giannis Antetokounmpo!

Zostaje mi tylko zachęcić Was do wypróbowania. Partnerem technologicznym dostarczającym dostęp do NBA League Pass jest DOCOMO Digital France SAS.

źródło: play

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *