myPhone i HAMMER na Walentynki z biletami do kina.

Wystartowała akcja myPhone i HAMMER na Walentynki. W jej ramach, klienci którzy kupią w okresie od 1 do 15 lutego jeden z modeli objętych promocją, mogą odebrać 2 bilety do kina w sieci Multikino gratis. To dobry pomysł, aby nabyć smartfon na prezent dla ukochanej lub ukochanego. A następnie pójść ze swoją „walentynką” na wyczekany film.

Uważam, że smartfon jest dobrym pomysłem na prezent walentynkowy tak dla „niej”, jak i dla „niego”. Co więcej, serce kobiety z całą pewnością podbije myPhone Pocket PRO. Wydajny model w kolorze blue ametyst o zachwycającym designie. Natomiast facetowi zaimponuje jeden z „pancerniaków”: HAMMER Explorer lub HAMMER Energy 2. myPhone i HAMMER na Walentynki.

Dlatego myPhone pragnie nagrodzić osoby, które wybrały firmowe modele myPhone i/lub HAMMER, dwoma biletami do Multikina. Dzięki temu firma mPTech zbliża jeszcze bardziej.

Promocja: „myPhone i HAMMER na Walentynki”

Masz swoją „walentynkę”? Kupując jeden z modeli myPhone i/lub HAMMER w okresie promocji możesz zyskać 2 bilety do Multikina.

Co zrobić, aby otrzymać bilety* do kina?

  • W okresie 01.02.2020 – 15.02.2020 kup jeden z modeli marek HAMMER lub myPhone objęty promocją, w dowolnym punkcie sprzedaży lub w sklepie internetowym.
  • Zapoznaj się z Regulaminem promocji i wypełnij niezbędne dane
    w formularzu zgłoszeniowym poniżej, w terminie do 20.02.2020.
  • Dodaj w załączniku zdjęcie/kopię paragonu lub faktury
    (dowód zakupu).
Ilość biletów jest ograniczona!

* Akcja skierowana jest do osób, które kupiły jeden
z poniższych modeli marki HAMMER lub myPhone
w dniach 01.02.2020-15.02.2020. Modele objęte promocją: Hammer Explorer, Hammer Energy 2, Hammer Energy 18×9, Hammer 5 Smart, myPhone Pocket Pro, myPhone City 2.

myPhone i HAMMER na Walentynki

Szczegóły promocji znajdują się na dedykowanej stronie: https://www.myphone.pl/promocja-na-walentynki-2020/

źródło: myPhone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *