Im dłużej, tym lepiej – teraz z automatu w nju

Od dziś nowi klienci nju mobile kupując w abonamencie plan podstawowy lub internetowy automatycznie będą mieć włączaną usługę im dłużej, tym lepiej, która mnoży ich GB za staż. To dla nich bardzo wygodna zmiana, bo nie będą już musieli pamiętać by zrobić to samodzielnie: sms-em lub na portalu.

W skrócie im dłużej, tym lepiej to nagroda za staż w nju: im dłużej jesteś klientem sieci tym więcej zyskujesz. Do tej pory, samodzielnie uruchamiało ją aż 55% nowych klientów nju. Teraz zyskają wszyscy.

Korzyści z usługi:

  • po 3 miesiącach (3 pełnych okresów rozliczeniowych) nie ma już minimalnej kwoty rachunku 9 zł. Jak ktoś nie korzysta to nic nie płaci.
  • jeśli jesteś, po 6 miesiącach liczba GB zostaje podwojona
  • po 12 miesiącach liczba GB zwiększa się 2,5 krotnie
  • natomiast, po 24 miesiącach liczba GB zwiększa się 3 razy

Czyli w praktyce, osoba z ofertą „bez limitu 29 zł” początkowo ma do dyspozycji 10GB, po poł roku jest to już 20GB, po roku 25GB, a po dwóch latach 30GB. Podobnie wygląda to w przypadku „bez limitu 39 zł”, tylko liczba GB wzrasta tu z początkowych 20 do maksymalnie 60 GB. Natomiast ktoś, kto korzysta z internetu mobilnego (nju internetowy) na starcie ma 40GB za 29 zł. Po pół roku to już 80GB, po roku 100GB, a po dwóch latach aż 120GB. Oczywiście zawsze w tej samej cenie, bo usługa „im dłużej, tym lepiej” jest bezpłatna.

źródło: orange

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *