Happy Fridays w T‑Mobile – 15 GB internetu

Piątek, piąteczek, piątunio – kto z nas nie wyczekuje tego dnia tygodnia? Tym razem do klientów T‑Mobile piątek zawitał… już w czwartek! Cotygodniowa akcja Happy Fridays z benefitami do wykorzystania w aplikacji „Mój T‑Mobile” startuje wyjątkowo dzień wcześniej. Już dziś klienci z abonamentem, na kartę i w MIX-ie mogą kilkoma kliknięciami aktywować darmowy pakiet aż 15 GB do wykorzystania w kraju.

Happy Fridays w T‑Mobile

Najnowszy benefit w ramach akcji Happy Fridays użytkownicy aplikacji mogą włączyć od dziś do piątku 31 stycznia do końca dnia. Osoby, które zdecydują się na zainstalowanie aplikacji, zyskają w niej nie tylko cotygodniowe prezenty od T‑Mobile, ale także wygodny sposób zarządzania usługami. Dzieki aplikacji „Mój T‑Mobile ” można podpiąć wiele numerów na tym samym koncie. A także kontrolować wszystkie bieżące koszty dla każdego z nich oraz opłacać i przeglądać faktury.

Piątki coraz bardziej happy

Od momentu wprowadzenia Happy Fridays w T‑Mobile klienci operatora mieli okazję skorzystać już z wielu ciekawych prezentów. Począwszy od zniżek na urządzenia po darmowe usługi dodatkowe. W styczniu do tego zestawu dołączyły także podarunki od partnerów biznesowych T‑Mobile. Między innymi: rabaty na Cewe Fotokalendarz od Cewe.pl.

źródło: t-mobile

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *