YouTube Premium dla użytkowników Galaxy

Brak reklam, możliwość odtwarzania w tle i w trybie offline ulubionych materiałów to główne benefity YouTube Premium. Użytkownicy wybranych urządzeń Galaxy mogą skorzystać z nich bez opłat nawet przez 4 miesiące.

Dostęp do rozrywki nabiera dziś zupełnie nowego znaczenia. Aby ułatwić użytkownikom korzystanie z ulubionych treści na urządzeniach mobilnych, firma Samsung udostępnia na wybranych smartfonach i tabletach z linii Galaxy bezpłatny dostęp do usługi Youtube Premium.

  • Użytkownicy najnowszych urządzeń Samsung, takich jak Galaxy S20 (S20, S20 5G, S20+, S20+ 5G, S20 Ultra 5G), Galaxy Z Flip, Galaxy Fold zyskują bezpłatny dostęp na okres czterech miesięcy.
  • 2 miesiące bezpłatnego dostępu do usług otrzymują użytkownicy pozostałych urządzeń z serii Galaxy.
  • Oferta dotyczy urządzeń Galaxy zakupionych i aktywowanych od 14.02.2020 r. do 6.03.2021
  • Aktywacji usługi można dokonać do 6.04.2021 r.

Dzięki dostępowi do usługi na swoim urządzeniu mobilnym Galaxy użytkownicy zyskują możliwość oglądania ulubionych treści bez reklam. Nawet przy zablokowanym ekranie lub podczas używania innej aplikacji. W przypadku braku dostępu do sieci YouTube Premium umożliwia również odtwarzanie uprzednio pobranych treści w trybie offline.

Oferta jest dostępna dla użytkowników, którzy wcześniej na swoim koncie Google nie korzystali z bezpłatnego próbnego dostępu do YouTube Premium. A także z dostępu do YouTube Music, YouTube Red lub Google Play Music. 

źródło: samsung

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *