Huawei P smart Z – premiera w Orange

W Orange jest już dostępny nowy Huawei P smart Z. Dlaczego warto zainteresować się tym modelem?

Wysuwana kamerka do selfie zamiast notcha

Cechą rozpoznawczą nowego Huawei P smart Z jest wysuwana przednia, 16 megapikselowa kamerka, która zastąpiła aparat w ekranie. Producent obiecuje piękne selfie, a to za sprawą ośmiu scenariuszy do upiększania zdjęć, dostępnych w aplikacji. A także dzięki funkcji retuszu z oświetleniem 3D , dającej efekt  profesjonalnego światła studyjnego.

Huawei P smart Z

Podwójny aparat główny wspomagany AI

Podwójny aparat główny, 16+2 megapikselowy wspomaga sztuczna inteligencja. Algorytm rozpoznaje 22 kategorie fotografowanych obiektów oraz 500 scenerii i automatycznie dobiera najlepsze ustawienia. Natomiast 2 megapikselowy aparat gwarantuje artystyczny efekt bokeh.

Huawei P smart Z

Zwiększona wydajność

Bateria w nowym Huawei P Smart ma 4000 mAh pojemności. To sporo, w porównaniu do większości popularnych smartfonów. Zastosowany procesor to 8-rdzeniowy Kirin 710F. Jak obiecuje producent, dzięki temu połączeniu P smart Z poradzi sobie z wymagającymi grami czy odtwarzaniem filmów online.

Cena już od 45 zł/mc

Ten smartfon możecie kupić już za 45 zł/mc i 0 zł na start w Planie Mobilnym 55. W Planie Mobilnym 75 cena spada tylko do 35,01 zł/mc.

źródło: orange

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *