1000 minut od T-Mobile na Dzień Ojca

Zawsze jest dobra pora na rodzinne rozmowy, a zwłaszcza wtedy gdy do dyspozycji mamy solidny pakiet bezpłatnych minut. Z okazji zbliżającego się Dnia Ojca T‑Mobile przygotował dla swoich klientów na kartę i MIX aż 1000 minut. Do wykorzystania przez trzy dni. Promocyjna oferta będzie aktywna w dniach 22-24 czerwca.

Najnowsza promocja T‑Mobile to kolejna odsłona cyklicznej akcji skierowanej do użytkowników usług na kartę i MIX, w której do klientów trafiają darmowe prezenty bez konieczności spełnienia żadnych dodatkowych warunków. Tym razem magentowy operator udostępnia użytkownikom 1000 bezpłatnych minut do wykorzystania na rozmowy telefoniczne na numery stacjonarne i komórkowe do wszystkich sieci w kraju przez trzy dni.

Bonus można aktywować od poniedziałku 22 czerwca do środy 24 czerwca do końca dnia. Każdy klient z promocji może skorzystać tylko raz.

Aktywacja bonusu jest prosta i nie wymaga spełnienia żadnych dodatkowych kryteriów. Aby skorzystać z promocji, wystarczy wysłać SMS o treści: „MINUTY” na numer:

  • 80401 – w przypadku użytkowników T‑Mobile na kartę,
  • 80404 – w przypadku abonentów MIX.

Podobną akcję magentowy operator przygotował również z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka. 

źródło: t-mobile

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *