Xiaomi Mi Wireless Power Bank 10000mAh.

Każda, nawet najpotężniejsza bateria smartfona wymaga systematycznego ładowania. Poznaj bezprzewodowy powerbank Xiaomi Mi Wireless Power Bank o wysokiej pojemności 10000mAh. Dzięki niemu błyskawicznie naładujesz smartfon zapominając o kłopotliwych, plączących się przewodach!

Pokłady mocy zawsze pod ręką

Dosięgnij energii, zawsze, kiedy jej potrzebujesz. Wystarczy, że położysz smartfon na powerbanku, a automatycznie rozpocznie się proces ładowania Twojego urządzenia. Natomiast wsparcie dla dwukierunkowego ładowania przewodowego Quick Charge o maksymalnej mocy aż 18W to gwarancja błyskawicznej pracy powerbanka.

Mi Wireless Power Bank 10000mAh Black
Krok w stronę wygody

Zapewnij swojemu smartfonowi stały dostęp do energii, w każdych warunkach. Zabierz powerbank w podróż, aby mieć zapas mocy na wyciągnięcie ręki, lub umieść urządzenie w łatwo dostępnym miejscu w domu, by smartfon był zawsze pełen mocy i gotowy do działania.

Mi Wireless Power Bank 10000mAh Black
Szeroka kompatybilność Qi

Natomiast dzięki wsparciu standardu ładowania Qi, możesz cieszyć się kompatybilnością ze wszystkimi urządzeniami wspierającemu tę technologię. Ładuj błyskawicznie takie urządzenia jak Xiaomi Mi MIX 3, Mi 9, Samsung S9, Note 8, czy Apple iPhone X. Możesz ładować do trzech urządzeń jednocześnie, korzystając z USB-C, USB-A oraz Qi!

Mi Wireless Power Bank 10000mAh Black
Bezpieczeństwo na lata

Metalowa obudowa wykonana ze stopu aluminium to znaczący krok w kierunku wytrzymałości urządzenia. Ponieważ zastosowany materiał pozwala cieszyć się użytkowaniem powerbanka przez lata! Wiele dodatkowych zabezpieczeń w postaci m.in. ochrony przed zwarciem gwarantują pełne bezpieczeństwo nawet podczas pracy na pełnych obrotach.

Mi Wireless Power Bank 10000mAh Black
Zapomnij o zbędnych przewodach

Porzuć konwencjonalne rozwiązania na rzecz innowacji i wybierz bezprzewodową ładowarkę Xiaomi Mi Wireless Power Bank 10000mAh. Doświadcz wygody która sprawi, że już nigdy nie spojrzysz na ładowarkę przewodową w ten sam sposób. Mi Wireless Power Bank to wygoda, która na zawsze odmieni sposób ładowania Twojego smartfona! 

źródło: xiaomi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *