X4 Soul Lite z podwójnym aparatem oraz zaprojektowany w koncepcji FastPass

Allview, europejska marka smartfonów i tabletów, obecna na rynku od ponad 13 lat, wprowadza na rynek smartfon X4 Soul Lite, który łączy w sobie najlepsze komponenty na rynku w przystępnej cenie. Wersja Lite modelu X4 soul podobnie jak inne modele z tej serii skupia się na podwójnym aparacie fotograficznym opartym o technologię Altek oraz jest zaprojektowana w koncepcji FastPass.

 

”Kilka lat temu, firma Altek stworzyła system podwójnych soczewek, który możemy obserwować obecnie w nowoczesnych smartfonach przeznaczonych dla entuzjastów fotografii. Dokładniej, system ten umożliwia ustawienie fokusu w czasie rzeczywistym zarówno przed wykonaniem zdjęcia, jak i po, bez utraty szczegółów oryginalnej kompozycji. Z pojedynczego zdjęcia można wygenerować wiele obrazów, o nieograniczonych możliwościach.” Mówi Lucian Peticila, General Manager Allview.

w koncepcji FastPass

X4 Soul Lite 4GB

X4 Soul Lite wyposażony jest w dwa aparaty tylne, pierwszy o rozdzielczości 13MP i f/2.0, który wykonuje zdjęcie. Natomiast drugi aparat zbiera informacje o głębi pola kadru, które umożliwiają stworzenie efektu rozmycia znanego z aparatów DSLR. Trzeci aparat z przodu ma rozdzielczość 8MP i f/2.0. Posiada również dwubarwną lampę błyskową LED umożliwiającą wykonywanie zdjęć o bardziej realistycznych kolorach.

w koncepcji FastPass

X4 Soul Lite 4GB

 

 

Kolejnym mocnym punktem smartfonu X4 Soul Lite jest użycie koncepcji FastPass. Rozwiązanie to zostało opracowane we współpracy z Google™ i MediaTek oraz zapewnia użytkownikowi stabilność i ekstremalną szybkość systemu operacyjnego oraz zaawansowane optymalizacje.

w koncepcji FastPass

X4 Soul Lite 4GB

X4 Soul Lite wyposażony został w procesor Octa-Core oraz dostępny jest w  dwóch wersjach: z 3GB pamięci RAM/16GB pamięci Flash oraz 4GB pamięci RAM/32GB pamięci Flash. System Android 7.0, Nougat jest przyjazny dla użytkownika oraz bardzo ukierunkowany pod kątem wielozadaniowości.

 

X4 Soul Lite posiada wbudowany moduł łączności 4G Kat. 6 o szybkości pobierania do 300Mbps (dwa razy szybciej jak 4G kat.4). Moduł pracuje zarówno w standardzie FDD, jak i TDD, do wyboru, dla obu wbudowanych kart SIM.

w koncepcji FastPass

X4 Soul Lite 4GB

 

 

Harmonijnie zaokrąglone krawędzie podkreślają metaliczny korpus smartfonu X4 Soul Lite, którego grubość wynosi niewiele ponad 7mm. Dodatkowo, urządzenie wyposażone zostało
w akumulator o pojemności 3000mAh. Przedni czytnik linii papilarnych zabezpiecza dane
oraz odblokowuje urządzenie w rekordowym czasie 0,2 sekund.

 

5.5-calowy wyświetlacz IPS Full HD zaprojektowany został w oparciu o innowacyjną technologię LTPS (Low Temperature Poly Silicon LCD), która zapewnia niespotykane nasycenie wyświetlanych kolorów, zwiększony kontrast oraz jasność, wszystko to przy szybszym czasie reakcji oraz niższym zużyciu energii w porównaniu do innych typów wyświetlaczy.

 

X4 Soul Lite od dzisiaj dostępny jest w przedsprzedaży w cenie 1099 PLN (wersja z 3GB pamięci RAM) oraz 1249 PLN (wersja z 4GB pamięci RAM).

 

Wysyłki rozpoczną się od 10.07.2017.

 

 

źródło: allview

 

One comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *