Ericsson na Perspektywy Women in Tech Summit

Women in Tech Summit

Ericsson na najważniejszym wydarzeniu kobiet w świecie IT – Perspektywy Women in Tech Summit.

Helena Norrman, wiceprezydent firmy Ericsson  na świat, będzie jedną z key note speakerów pierwszego dnia kongresu Women in Tech Summit, 27 listopada.

W swoim wystąpieniu Helena Norrman opowie o niezbędnych cechach przywódczych w jednej z najbardziej konkurencyjnych branż, jaką jest branża technologiczna.

Podczas kongresu Ericsson poprowadzi także dwa warsztaty:

  • „Machnine Intelligence”, Ulrika Jägare, dyrektor analityki i nauczania maszynowego.
  • 5G dla Polski, Martin Mellor, szef firmy Ericsson w Polsce.
  • Birigitta Finnander, szefowa centrum R&D w Polsce i na Ukrainie, weźmie udział w panelu dyskusyjnym.

Więcej o przyszłości programów i technologii, nad którymi pracuje Ericsson R&D w Polsce, będzie można zobaczyć na stoisku firmy. Znaczącym elementem konferencji będzie specjalne stoisko firmy Ericsson, przeznaczone na spotkania i dyskusje z przedstawicielami oraz mentorami firmy. 

Firma Ericsson jest aktywnym partnerem nagrodzonego przez Komisję Europejską programu mentoringowego IT for She. Kongres będzie wyjątkową okazją poznania pięciu mentorów Ericsson. Na co dzień wspierają oni przyszłe liderki branży teleinformatycznej, podopieczne programu IT for SHE.

„W fimie Ericsson nasza różnorodność zbliża nas do siebie, jest katalizatorem innowacji i sukcesu oraz pomaga nam dokonać zmian w świecie nowych technologii. Dzięki różnorodności i integracji inspirujemy innowacje, komunikację i łączność na całym świecie” – powiedział Martin Mellor, szef firmy Ericsson w Polsce. A także mentor w programie IT for She.

Kongres Perspektywy Women in Tech Summit zwieńczy praktyczny „Smart Event” w warszawskiej siedzibie firmy Ericsson. Smart Event w Ericssonie będzie niezwykłą podróżą w czasie – od 114-letniej historii firmy do 5G, technologii przyszłości.

 

 

 

 

źródło: ericsson

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *