W T‑Mobile na kartę i Mix – MacBook za doładowanie. Konkurs.

Lada chwila zamiast mówić „wszystkie drogi prowadzą do Rzymu” powiemy raczej „do T‑Mobile”? Właśnie ruszyli z kolejną edycją bardzo lubianego konkursu, w którym za doładowanie telefonu w T-Mobile na kartę lub MIX można wygrać przebogate nagrody w postaci MacBooków, iPadów, iPhone’ów itd.

T‑Mobile na kartę

Zasady są tak proste jak droga do T‑Mobile.

Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich użytkowników T‑Mobile na kartę, T‑Mobile Mix i Heyah którzy w okresie trwania konkursu doładują konto kwotą min. 30 zł za pomocą serwisów bankowych, internetowych lub aplikacji mobilnej. A potem poprzez stronę www.kieruneknanagrody.pl odpowiedzą na pytanie „Przyjaciel zbłądził do innej sieci? Napisz, jak wytłumaczysz mu drogę do T‑Mobile?”. A żeby nie było zbyt prosto, należy się zmieścić w 200 znakach. Ale też i droga do T‑Mobile nie jest szalenie kręta, więc miejsca powinno wystarczyć?

Aż 26 osób, które w najlepszy, najciekawszy i atrakcyjny sposób zrealizuje zadanie konkursowe, zostanie nagrodzonych technologicznymi upominkami od Apple. A 300 kolejnych osób otrzyma doładowanie o wartości 30 zł w sieci T‑Mobile.

Do konkursu można się zgłosić do końca grudnia (31.12.2018 r. do godz. 23:59). Regulamin oraz formularz konkursowy znajdziecie na stronie

www.kieruneknanagrody.pl.

 

 

źródło: t-mobile

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *