VoLTE i WiFi Calling na iPhone w Orange

Najnowsza aktualizacja oprogramowania na Waszych iPhone 7, iPhone 7 Plus , iPhone 6 i 6s (również tych z Plusem), a także iPhone SE da Wam możliwość korzystania z obu tych usług.

Dzięki VoLTE będziecie mogli dzwonić poprzez sieć 4G LTE – Wasze rozmowy będą zestawienie szybciej, a w ich trakcie nie będzie spadała Wam szybkość transferu. Poprawi się także jakość dźwięku. Z kolei WiFi Calling da Wam możliwość wykonywania połączeń głosowych poprzez Wi-Fi, również za granicą. Daje to szereg możliwości, jak choćby taką by dzwonić do najbliższych w Polsce z zagranicy w cenie połączenia krajowego.

Z usługi mogą korzystać klienci Orange i Nju mobile. W Orange cały czas pracują nad możliwością korzystania z WiFi Calling przez użytkowników prepaid, którzy przebywają za granicą. Zastanawiacie się pewnie co ze starszymi modelami firmy z Cupertino. Orange prowadzi w ich sprawie rozmowy z Apple, ale czy i kiedy uda się wprowadzić na nich WiFi Calling i VoLTE tego jeszcze nie wiem.

źródło: orange.pl

P.S.

O obydwu tych technologiach było już na naszym portalu, więc jeżeli jesteście zainteresowani polecam Wam te teksty. Dowiecie się z nich więcej o ich możliwościach.

Wto Lut 28, 2017 WiFi Calling w Orange i nju mobile: halohalo.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *