Viking Net i Viking Najt – jeszcze więcej internetu w ofercie Mobile Vikings.

Wolisz tanio czy dużo? Wygodnie czy bez zobowiązań? Nie musisz decydować, bo w Mobile Vikings masz wszystko. Zobacz, co przygotowali dla Vikingów w nowej ofercie internetu mobilnego Viking Net z nielimitowaną taryfą nocną!

➡ Masa gigabajtów

W Mobile Vikings wierzą, że każdy powinien mieć tyle, ile mu trzeba, bez względu na to, czy zamierza oglądać filmy czy grać w gry. Dlatego przygotowane przez nich taryfy obejmują paczki 15 GB, 40 GB i aż 80 GB.

Viking Net dostępny jest w standardzie LTE ULTRA, wykorzystując nadajniki macierzyste ich partnera infrastrukturalnego, sieci Play. Jeżeli chcesz sprawdzić czy sieć jest dostępna w Twojej miejscowości, skorzystaj z wyszukiwarki stacji przekaźnikowych. Ich Help Desk Hero z chęcią pomogą Ci w jej odczytaniu.

Viking Net

➡ W kumulacji wszystko zostaje

Chcą dawać, nie zabierać, dlatego wykupione dane pozostaną na Twoim koncie, nawet jeżeli ich nie wykorzystasz. Pakiety kumulują się bez żadnych ograniczeń objętościowych i czasowych. Jedynym warunkiem jest doładowanie konta przed zakończeniem okresu jego ważności.

➡ Wygodne autodoładowania

Co ma Viking na głowie? Na pewno nie pamiętanie o doładowaniach. Tam rozumieją Twoje potrzeby i sami też wierzą w prostotę i konkret. Dzięki systemowi autodoładowań, Twoje konto zostanie zasilone wybraną kwotą w optymalnym dla Ciebie momencie. Wszystkie zalety abonamentu, ale w ofercie na kartę.

➡ Bez umowy, bez zobowiązań

Mają dość ograniczeń i stawiania warunków. Współpracują bez umów – uczciwie i niezależnie. Viking Net to oferta prepaid, w której każdy Viking pozostaje wolny i ma możliwość elastycznej zmiany sposobu korzystania z sieci. Sam decydujesz ile doładowujesz i z jakiego pakietu korzystasz w danym miesiącu. #ZyjNoLimit

➡ Nocny No Limit w Viking Najt

W Mobile Vikings dają Ci możliwość korzystania z internetu w opcji Viking Najt. Za jedyne 10 PLN aktywujesz usługę, która pozwoli Ci surfować bez ograniczeń między 23.45 a 8.45. Viking Najt pozbawiony jest tzw. „lejka”, czyli ograniczenia szybkości po osiągnięciu określonego limitu. W Mobile Vikings niczego nie ukrywają – tutaj korzystasz ile chcesz, zawsze przy pełnej prędkości.

Viking Najt

Dla przykładu, wybierając Viking Net 45 z użyciem Viking Najt, uzyskujesz więc możliwość korzystania z sieci bez żadnych limitów w nocy i z paczką dającą średnio ponad 2,5 GB na dzień za 55 PLN. Jeśli nie wykorzystasz wszystkich pakietów, nie przejmuj się, korzystając z wygodnych autodoładowań, masz pewność że niezużyte gigabajty pozostaną na Twoim koncie.

Co o tym myślisz? Jesteś gotowy na tyle internetu?

 

 

 

źródło: Mobile Vikings

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *